ابلاغ بخشنامه درس کارآموزی، کارورزی پایه های یازدهم و دوازدهم در تابستان

به گزارش مجله 90 جعبه، معاون آموزش متوسطه بخشنامه اجرای درس کارآموزی/کارورزی پایه های یازدهم و دوازدهم شاخه تحصیلی فنی و حرفه ای و کاردانش سال تحصیلی 98-1397 را برای اجرا در دوره تابستان به روسای ادارات آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش سراسر کشور ابلاغ کرد.

ابلاغ بخشنامه درس کارآموزی، کارورزی پایه های یازدهم و دوازدهم در تابستان

به گزارش مجله 90 جعبه، در بخشنامه معاونت آموزش متوسطه آمده است: توسعه و گسترش فرهنگ کار و کارآفرینی در جریان یاددهی و یادگیری، آماده سازی هنرجویان برای ورود به بازار کار و به کار بستن شایستگی های فنی و غیرفنی در محیط واقعی کار، ترغیب و تشویق و ایجاد خودباوری و سخت کوشی نسبت به وظایف شغلی در بین هنرجویان هنرستان ها، کسب تجربه در محیط واقعی کار و ایجاد زمینه مناسب برای شناساندن مشاغل مولد و مشروع جامعه به هنرجویان و آشنا کردن مراکز تولیدی، خدماتی به آموخته ها و توانمندی هنرجویان هنرستان ها ازجمله اهداف درس کارآموزی کارورزی است.

بر اساس بخشنامه ابلاغی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش، این درس صرفاً در تابستان (تیر تا شهریور) در پایه های یازدهم و دوازدهم به صورت تجمیعی اجرا می گردد و هیچ دوره و گواهینامه ای جایگزین آن نمی گردد. همچنین کارآموزی/ کارورزی در مدت 3 تا 6 هفته به صورت پیوسته اجرا می گردد و تعطیلات رسمی جزو روزهای کارآموزی/کارورزی هنرجو محسوب نمی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 83

به "ابلاغ بخشنامه درس کارآموزی، کارورزی پایه های یازدهم و دوازدهم در تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ بخشنامه درس کارآموزی، کارورزی پایه های یازدهم و دوازدهم در تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید