ارسال محموله بهداشتی ضدعفونی تاکسی ها به چند شهر

به گزارش مجله 90 جعبه، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از ارسال اولین محموله بهداشتی ضدعفونی و گندزدایی مقابله با کرونا ویروس جهت استفاده در خودروهای تاکسی خبر داد.

ارسال محموله بهداشتی ضدعفونی تاکسی ها به چند شهر

مرتضی ضامنی در گفت و گو با مجله 90 جعبه، گفت: در پی شیوع و انتشار ویروس کرونا در کشور و لزوم ضدعفونی و گندزدایی خودروهای تاکسی با کمبود مواد ضدعفونی کننده و ماسک و دستکش روبرو هستیم.

وی اضافه نمود: البته رانندگان تاکسی بصورت خودجوش نسبت به رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی اقدام کرده و همچنین تعدادی از شهرداریها با تهیه این اقلام نسبت به ضدعفونی خودروها بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزرات بهداشت در مقابله با پیشگیری از انتشار کرونا ویروس اقدام کرده اند.

ضامنی ادامه داد: با پیگیریهای اجرا شده با یکی از شرکتهای تولید کننده مواد ضدعفونی و گندزدایی توافقی جهت ارسال این محلول ها با نرخ مصوب به سازمانهای تاکسیرانی و حمل و نقل صورت گرفت.

وی گفت: در اولین مرحله برای شهرهای ملارد و قزوین و بعد از آن به شهرهای شیراز و اردبیل ارسال خواهد شد و به تمام شهرها ابلاغ کردیم تا جهت تأمین این مواد، سریعاً به شرکت فوق درخواستهای خود را ارائه کنند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اضافه نمود: با توجه به استفاده عمومی تاکسی ها، باید ضدعفونی کردن این خودروها هر روز و یا هر چند ساعت یکبار انجام شود، بنابراین به محلول های ضدعفونی زیادی نیاز دارند درخواست ما از وزارت دفاع و وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که با این حوزه و اتحادیه همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم خدمات بهتری را به مردم ارائه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 749

به "ارسال محموله بهداشتی ضدعفونی تاکسی ها به چند شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال محموله بهداشتی ضدعفونی تاکسی ها به چند شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید