باشگاه استقلال مستنداتی ارائه نکرده، شرط به قرنطینه رفتن یک تیم

به گزارش مجله 90 جعبه، زهره هراتیان در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد انتشار اخبار مربوط به نتیجه مثبت تست کرونای هشت عضو تیم فوتبال استقلال تهران در آستانه بازی فردا یکشنبه این تیم با پارس جنوبی جم گفت: فعلاً هیچ مستنداتی از طرف این باشگاه برای ما ارسال نشده است که بتوانیم آن را آنالیز کنیم و اظهارنظر جامعی داشته باشیم.

باشگاه استقلال مستنداتی ارائه نکرده، شرط به قرنطینه رفتن یک تیم

رئیس ایفمارک اضافه کرد: احتیاج به گزارش کادر پزشکی باشگاه استقلال تهران داریم تا نحوه برخورد با این موضوع را آنالیز نموده و ابلاغ کنیم.

هراتیان درباره احتمال لغو بازی استقلال و پارس جنوبی جم تاکید نمود: باز هم لازم می دانم تکرار کنم باید یک چهارم اعضای یک تیم تست مثبت کرونا داشته باشند تا تمام مجموعه به قرنطینه بروند. من نمی دانم اعضای تیم استقلال چند نفر هستند و اصلاً برایم هنوز محرز نشده که چه تعداد از آنها کرونا دارند چون که گزارشی دریافت ننموده ایم.

وی توضیح داد: پس از دریافت گزارش ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال تشکیل جلسه فوری می دهد تا با حضور اعضای کمیته مسابقات سازمان لیگ، اعضای پزشکی و کمیته جابجایی به جمع بندی برسیم.

هراتیان درباره مستند بودن تست PCR که از بازیکنان گرفته می گردد تاکید نمود: واقعیت این است که این تست، طبق قوانین مندرج در پروتکل های وزارت بهداشت برای ورزشکاران مناسب نیست و بازیکنان موظف هستند هر روز تست روزانه سلامت جسمانی بدهند.

وی ادامه داد: ما به پزشکان باشگاه ها اعتماد کامل داریم و می دانیم آنها کوچک ترین اشتباه را در قبال سلامتی افراد نمی نمایند. تیم ها تا هفدهم تیرماه فرصت دارند تا نتایج تست های کرونای خود را مستند برای ایفمارک ارسال نمایند که بسیاری از باشگاه ها نیز آن را رعایت نموده اند.

رئیس ایفمارک درباره شرایط بازیکنانی که کرونای آنها قطعی شده است یادآور شد: آنها حق بازی کردن ندارند و باید به قرنطینه خانگی بروند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1024

به "باشگاه استقلال مستنداتی ارائه نکرده، شرط به قرنطینه رفتن یک تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال مستنداتی ارائه نکرده، شرط به قرنطینه رفتن یک تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید