برگزاری سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر

به گزارش مجله 90 جعبه، تهران (پانا) - حضور هنرمندان پیشکسوت چاپ دستی در کنار جوانان ایرانی و خارجی در جشنواره تجسمی فجردر سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر علاوه بر برپایی نمایشگاهی از آثار چاپ دستی هنرمندان شاخص این حوزه از کشورمان آثار هنرمندان خارجی نیز به نمایش در آمده است.

برگزاری سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر

به گزارش روابط عمومی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، بخش چاپ دستی این دوره از جشنواره هنرهای تجسمی با دعوت از 17 پیشکسوتان و نامداران این عرصه به کیوریتوری احمد وکیلی برپاست.

آثار هنرمندانی که این روزها می توانید با حضور در نمایشگاه آثار سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر آثارشان را در حوزه چاپ دستی ببینید شامل، رسول احمدی، مهرداد خطایی، رضا هدایت، رضا بانگیز، آنالی وکیلی، پروین هانی طبایی، جمال عرب زاده، یوسف شریف کاظمی، یاسمین مردانی، الهام رادفر، مهدی حمیدی، فرحناز رحمتی، شیوا سرلک، پانته آ بیات مختاری، کریم بخشی، مهدی گودینی، احسان خاکسار حقانی هستند که هر کدام بین 2 تا 7 اثر را از یک تا 34 ادیشن ارائه کرده اند.

در کنار هنرمندان پیشکسوت و نامدار این حوزه نمایشگاه تبادل آثار چاپ دستی هنرمندان ایرانی و چند کشور دیگر از جمله بلژیک هم برپاست.

هنرمندان ایرانی حاضر در این بخش شامل مائده اکبری، نازنین عنایت، فرشته فردوسی، دنیا گرجی، هدیه حیدری، کیمیا کاظمی، دنیا خواجگانی، خاطره لطفی، فرحناز رحمتی، آنالی وکیلی، مینو یل سهرابی، آتوسا تقی پور، مرجان خرم گلکاران، شیدا گرجی دوز، خاطره لطفی، کیمیا کاظمی، ثریا کلبدی نژاد، مژده سوری، مریم یسلیانی هستند و هنرمندان خارجی نیز شامل Aagje Vanoverbeke Alwin Viaene/ Barbara Lambert /Jan Vermandere /Kara Van Reusel / Lieve Cosyns /Everaert / Mieke de maeyer/Evan Rosato/Stef bossuyt/ARIELLE AMIR/BERNADETTE COLBURNREBECCA GILES/LISA HAMILTON/RACHEL HOFFMAN/EMMA KELLERDORI MILLER/HAYLEY MURPHY/AFSANEH OSKOUEI/CHRISTINE PETTY/

KATRINA SIMONSEN/HONGH-BICH HUYNH VERNON

همچنین این روزها در سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر ورک شاپی نیز در دو بخش چاپ فلز و لیتوگرافی برپا است. برپایی پنج ورکشاپ چاپ فلز، چاپ لینو در جشنواره و نمایش فیلم هایی نیز از تکنیک های این چاپ و همچنین آموزش کاغذسازی این روزها توسط استادانی از تهران و شهرستان ها در جشنواره برگزار می شود.

سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر تا 30 بهمن ماه به کار خود ادامه می دهد و بازدید از نمایشگاه این جشنواره به صورت حضوری با رعایت پروتکل هااز ساعت 10 تا 18 هر روز و همچنین مجازی در دسترس است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1399

به "برگزاری سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری سیزدهمین جشنواره تجسمی فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید