جزییات افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی

به گزارش مجله 90 جعبه، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اشاره به مصوبه دولت مبنی بر واگذاری 32 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی به این سازمان و اجرای همسان سازی و افزایش حقوق های مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان گفت: افزایش 400 تا 800 هزار تومانی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به دنبال اجرای همسان سازی، از اول مرداد در فیش های حقوقی اعمال می شود.

جزییات افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی

به گزارش ایسنا، مصطفی سالاری با بیان اینکه با واگذاری این سهام به سازمان تامین اجتماعی بابت تادیه دیون دولت، این امکان برای این سازمان فراهم می شود تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان را انجام دهد، گفت: متناسب سازی یعنی غیر از افزایش سنواتی که در ابتدای سال داشتیم و در خرداد اعمال کردیم، متناسب با میزان دریافتی فعلی افراد بازنشسته و سنوات خدمتشان، افزایش دوباره حقوق داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه بازنشستگان این سازمان حدود 3.5 میلیون نفر هستند،اظهارکرد: با اجرایی شدن این موضوع، پرداخت حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان از 400 تا 800 هزار تومان اضافه خواهد شد.

سالاری در سرانجام اظهارکرد: تصمیم نخست ما این بود که این موضوع را از اول شهریور اجرا کنیم اما در جلسه ای که داشتیم، مقرر شد از اول مرداد، اعمال شود.

منبع: فرارو
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1026

به "جزییات افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید