حاجی میرزایی: عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم

به گزارش مجله 90 جعبه، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیست گفت که رفتارش در طول سال های گذشته نشانگر خط فکری اش بوده است.

حاجی میرزایی: عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم

به گزارش مجله 90 جعبه محسن حاجی میرزایی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در جمع مجله 90 جعبه درباره جمع بندی مذاکراتش با نمایندگان در آنالیز برنامه هایش گفت: وزارت آموزش و پرورش یکی از مهم ترین وزارتخانه ها است که دایره عمل آن در کل کشور گسترده است. حدود یک میلیون نفر معلم و کارمند و 14 میلیون دانش آموز در ارتباط با این وزارتخانه هستند.

وی ادامه داد: با توجه به وجود دغدغه هایی درباره این وزارتخانه اولین اقدام بنده انجام مسائل ضروری دارای فوریت وزارت آموزش و پرورش است که بخشی مطالباتی دارند، بنده در شرایطی قرار است سکاندار وزارت آموزش و پرورش شوم که این وزارت خانه بالغ بر 16 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد که باید جبران گردد.

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش توضیح داد: خوشبختانه روال پرداخت پاداش سرانجام خدمت بازنشستگان از ابتدای شهریور ماه در حال اجرا است.ما پرداخت مطالبات در ارتباط با حق التدریسی ها و کارمندان آموزش و پرورش را نیز در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: حدود دو هفته دیگر ماه مهر شروع خواهد شد، طبق گزارشات حدود 100 هزار نفر نیروی معلم کمبود وجود دارد و خوشبختانه در تماسی که با مسئولان آموزش و پرورش تمام استان ها گرفته شده تمهیدات لازم به عمل

آمده و نیروی مورد احتیاج همه استان ها پیش بینی شده است .

حاجی میرزایی تاکید نمود: مسئله نیرو و بودجه آموزش و پرورش یکی از مسائل مزمن و پیچیده این وزارت خانه است که مستمراً ادامه پیدا نموده است، ان شاءالله در بودجه سال 99 کوشش کنیم تا بودجه آموزش و پرورش با کاستی های کمتری روبرو گردد اگرچه بودجه سنواتی این وزارت خانه هر ساله صد در صد اختصاص داده می گردد اما همچنان با کسری بودجه روبرو است.

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش درباره ناشناخته بودن سوابقش در این وزارتخانه، گفت: بنده 20 سال در وزارت آموزش و پرورش فعالیت نموده ام و با همه فرآیندهای آموزشی این وزارتخانه آشنا هستم. باید بگویم سوابق بعدی من

مکمل سوابق پیشینم است که در جهت هرچه بهتر شدن این وزارتخانه یاری می نماید.

وی یکی از مهم ترین اهدافش را اجرای سند تحول بنیادین عنوان و اظهار کرد: باید تمهیدات و برنامه های لازم برای اجرای این سند وجود داشته باشد.

حاجی میرزایی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که یکی از ایرادات نمایندگان به شما سبقه سیاسی تان یعنی عضویت در حزب کارگزاران است، گفت: بنده عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم. رفتار بنده در طول سال های گذشته نشانگر خط فکری ام بوده که می توان آن را دریافت. بنده از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در همه دولت ها حضور داشتم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 185

به "حاجی میرزایی: عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی میرزایی: عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید