حمایت معیشتی از مددجویان زلزله زده گناوه

به گزارش مجله 90 جعبه، نماینده اعزامی سازمان بهزیستی کشور در بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان گناوه از استقرار تیم محب در ساعات اولیه حادثه خبر داد و گفت: سازمان بهزیستی کشور کمک هزینه معیشتی برای یکهزار و 100 مددجوی شهرستان گناوه که در سامانه ثبت شده اند، واریز کرد که این اعتبار در مجموع 2 میلیارد و 800 میلیون ریال است...

حمایت معیشتی از مددجویان زلزله زده گناوه

به گزارش خبرنگاران بوشهر؛ نماینده اعزامی سازمان بهزیستی کشور در بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان گناوه از استقرار تیم محب در ساعات اولیه حادثه خبر داد و گفت: سازمان بهزیستی کشور کمک هزینه معیشتی برای یکهزار و 100 مددجوی شهرستان گناوه که در سامانه ثبت شده اند، واریز کرد که این اعتبار در مجموع 2 میلیارد و 800 میلیون ریال است.

دکتر کاظم زاده افزود: از مجموع 350 خانوار خدمت گیرنده تحت پوشش در مناطق زلزله زده تا به امروز 33 خانوار دچار آسیب شده اند؛ همچنین 4 نفر در گناوه و یک نفر در دیلم مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه 120 نفر از مددجویان بهزیستی شهرستان گناوه ناشی از زلزله خسارت دیده اند، شرح داد: در این راستا سازمان بهزیستی کشور کمک هزینه معیشتی برای یکهزار و 100 مددجوی شهرستان گناوه که در سامانه ثبت شده اند، واریز کرد که این اعتبار در مجموع 2 میلیارد و 800 میلیون ریال است.

گزارش از زهرا ماندیان فرد، خبرنگاران بوشهر

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1520

به "حمایت معیشتی از مددجویان زلزله زده گناوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت معیشتی از مددجویان زلزله زده گناوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید