خبرنگاران خلخالی ها بیش از یک میلیارد ریال به بیمارستان خلخال کمک کردند

به گزارش مجله 90 جعبه، اردبیل - خبرنگاران - رییس بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا در کشور ، مردم خیرخواه این شهرستان بیش از یک میلیارد ریال برای مقابله با این بیماری به بیمارستان خلخال کمک مالی کردند.

خبرنگاران خلخالی ها بیش از یک میلیارد ریال به بیمارستان خلخال کمک کردند

دکتر اسماعیل صالحی روز شنبه در گفت و گو با مجله 90 جعبه اضافه کرد: کمک های مالی مردم بصورت نقدی به حساب دانشکده علوم پزشکی و بیمارستان این شهرستان واریز و صرف خرید و تهیه لوازم مورد نیاز برای پیشگیری ،مقابله و تامین ماسک ، لباس و سایر لوازم موردنیاز کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) شد.

وی با اشاره به افزایش قابل توجه میزان مشارکت های مردمی در کمک به تامین سلامت جامعه و تشکیلات بهداشت و درمان منطقه در سال گذشته، گفت: بخشی از کمک ها به بیمارستان از طریق مجمع خیرین سلامت با خرید تجهیزات پزشکی انجام و بخشی نیز به صورت نقدی و یا خرید تجهیزات از سوی افراد خیر انجام و تحویل این مرکز درمانی شد.

وی از اهدای 2 دستگاه ویلچر توسط یک خیر به این مرکز درمانی خبر داد و اظهارداشت: همزمان با اولین سالگرد درگذشت مرحومه مغفوره شادروان سیده زهرا معصومی، پرستار فقید بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال، آقای معصومی پدر آن مرحومه در اقدامی خیرخواهانه این ویلچرها را به بیمارستان خلخال اهدا کرد.

وی همچنین به کاهش میزان مراجعات به بیمارستان خلخال در فروردین ماه امسال در مقایسه با زمان مشابه سال قبل اشاره کرد و گفت: کاهش میزان سفرها به این شهرستان و همچنین رعایت موارد و نکات مربوط به پیشگیری از بیماری کرونا از جمله عوامل مهم در کاهش میزان مراجعان می باشد.

خلخال در جنوب اردبیل قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 854

به "خبرنگاران خلخالی ها بیش از یک میلیارد ریال به بیمارستان خلخال کمک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خلخالی ها بیش از یک میلیارد ریال به بیمارستان خلخال کمک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید