داوطلبان شرکت در آزمون تصدی سِمت قضا تا سرانجام امروز، اول آبان برای دریافت کارت فرصت دارند

به گزارش مجله 90 جعبه، داوطلبان شرکت در آزمون تصدی سِمت قضای قوه قضاییه 99 تنها تا ساعت 24 امروز، اول آبان ماه برای دریافت کارت ورود به جلسه خود از سایت سازمان سنجش فرصت دارند.

داوطلبان شرکت در آزمون تصدی سِمت قضا تا سرانجام امروز، اول آبان برای دریافت کارت فرصت دارند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، آزمون تصدی سِمت قضای قوه قضائیه در سال 1399 صبح روز آدینه، دوم آبان ماه سال 99 در 22 مرکز استان با رعایت دستورالعمل بهداشتی برگزار می گردد براین اساس کلیه داوطلبان ضروری است تا ساعت 24 امروز پنجشنبه یکم آبان ماه 99 برای مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه خود از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون فوق، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ معین شده به توضیح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت­ نامی شماره پرونده، نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ... خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم­چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1194

به "داوطلبان شرکت در آزمون تصدی سِمت قضا تا سرانجام امروز، اول آبان برای دریافت کارت فرصت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوطلبان شرکت در آزمون تصدی سِمت قضا تا سرانجام امروز، اول آبان برای دریافت کارت فرصت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید