دبیر فدراسیون دوومیدانی: همه انعطاف را با حدادی خواهیم داشت

به گزارش مجله 90 جعبه، هاشم صیامی می گوید که فدراسیون در بحث مربی ورزشکاران هیچ مسئله ای ندارد و هزینه های مربی، اردو، صبحانه، نهار، شام و کلیه ایاب و ذهاب با فدراسیون است.

دبیر فدراسیون دوومیدانی: همه انعطاف را با حدادی خواهیم داشت

هاشم صیامی در گفت و گو با مجله 90 جعبه، در مورد اوضاع و شرایط اردو و مربی احسان حدادی اظهار کرد: کیهانی دستور داده است که تحت صحبت ها و بحث هایی که صورت گرفته کارها پیش رود. همین امروز من با احسان حدادی چند باری تماس گرفتم اما پاسخ نداد، قطعا در تمرین بوده اما می خواهم بگویم که ما می خواهیم او بیاید تا کارهایش انجام گردد. انءشاالله حدادی باید بیاید و با کیهانی صحبت کند تا تعیین گردد که اردوها در ایران برگزار می گردد یا مدتی را می خواهد به خارج از کشور برود. باید در این رابطه با خود رییس فدراسیون به نتیجه برسند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اردوی حدادی با همان ماهی 100 میلیون بسته خواهد شد، گفت: من دقیق نمی دانم، اما چیزی که کیهانی گفته است قطعا انجام خواهد شد، البته من نمی دانم شاید بخواهد بیشتر هم اختصاص بدهد اما طبق چیزی که بحث اش هست رییس فدراسیون در مورد ادامه تمرینات احسان حدادی همه انعطاف را انجام خواهد داد تا او تمریناتش را به خوبی پیگیری کند.

صیامی در مورد شرایط و قرارداد حسن تفتیان دونده سرعتی تیم ملی نیز گفت: در مورد تفتیان هم با ماساژور و هم با چراغی مربی اش قرارداد بسته ایم. بحث اردوی خارج از کشورش هم را پیگیری می کنیم که برای آن ها برنامه ریزی کنیم. حسن تفتیان هیچ مسئله ای در اردوهایش ندارد و در حال تمرین است، طبق چیزی که با فدراسیون بستیم در حال پیگیری تمریناتش است.

دبیر فدراسیون دوومیدانی در واکنش به این موضوع که سجاد مرادی مربی دوهای استقامت نیز قرارداد ندارد و طبق شنیده ها یک هفته ای است که به اردوها نرفته گفت: نه سجاد مرادی مرتب به اردوهای تیم ملی می رود. حتی در بحث استعدادیابی برای انتخاب تیم نوجوانان در بندرعباس از او خواستیم به ما یاری کند. او با فدراسیون قرارداد بسته و هیچ مسئله ای برای این منظور وجود ندارد. حسین کیهانی و امیر مرادی زیر نظر سجاد مرادی و ماساژورشان در کرمان در حال تمرین هستند.

او در پاسخ به این سوال که شنیده ها حاکی از این است که سجاد مرادی به دلیل مبلغ قرارداد با فدراسیون توافق نکرده است، فدراسیون مبلغ 6 میلیون و مرادی مبلغ 20 میلیون را پیشنهاد داده است، گفت: اصلا این بحث وجود ندارد، سجاد مرادی هفته پیش در فدراسیون بود. او حتی در مسابقات بندرعباس نیز در کنار ما بود. مرادی مسئله ای ندارد و دارد کار خود را انجام می دهد.

صیامی در مورد سایر ملی پوشان و مربیان آن ها گفت: رسولی و شیری با هادی سپهرزاد، شاهین مهردلان و جعفری نیز با مربیانشان در مجموعه آفتاب انقلاب تمرین می نمایند. کیوان قنبرزاده بعد از فوت پدرش با مربی اش به ساری رفت و تمرینات خود را فعلا در شهرش ادامه می دهد. او تک فرزند است و برای بهتر شدن شرایط خانه مدتی را در شهر خودش سپری خواهد نمود.

وی در مورد دختران ملی پوش و سپیده توکلی نیز اظهار کرد: شهلا محمودی با شوهرش و ریحانه آرانی نیز با فیروزی تمرین می نمایند. مهسا میرزاطبیبی و سپیده توکلی با محسن ربانی تمرین می نمایند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که ربانی به دلیل نپذیرفتن شرایط قرارداد مربیگری توکلی را نپذیرفته بود گفت: نه مسئله ای وجود ندارد با او قرارداد بستیم. این خبرها داغ است. فدراسیون با ربانی برای مربیگیری توکلی قرارداد بسته است.

او در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون با تمامی این مربیان که اکنون از آن ها نام برد، قرارداد بسته و هزینه آن ها را پرداخت می نماید، گفت: بله ما در بحث مربی ورزشکاران هیچ مسئله ای نداریم. هزینه مربی، اردو، صبحانه، نهار، شام و کلیه ایاب و ذهاب با فدراسیون است. هزینه همه این مربیانی که در اردو هستند با فدراسیون است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 14

به "دبیر فدراسیون دوومیدانی: همه انعطاف را با حدادی خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون دوومیدانی: همه انعطاف را با حدادی خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید