رفعتی: داور فعال نباید در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت کند، مجیدی جامعه فوتبال را متشنج نکند

به گزارش مجله 90 جعبه، داود رفعتی، رئیس پیشین دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: فرهاد مجیدی باید سعه صدر داشته باشد و جامعه فوتبال را متشنج نکند.

رفعتی: داور فعال نباید در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت کند، مجیدی جامعه فوتبال را متشنج نکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، داود رفعتی در واکنش به اعتراف بعضی از داوران به اشتباهات خود در فصول گذشته و به خصوص محمدرضا اکبریان در ملاقات صنعت نفت آبادان - استقلال، گفت: داور فعال بهتر است در هیچ برنامه تلویزیونی و رسانه ای شرکت نکند، چون کار اشتباهی است. بهتر است داوران در رابطه با تفریحات و علایق شان صحبت نمایند! صحبت از اشتباهات شان کار درستی نیست.

وی در ادامه اضافه کرد: آیا داوری در مسابقات جام جهانی، جام ملت های اروپا یا مسابقات دیگر می گوید که اشتباه نموده است؟ آیا کسی تضمین می دهد که در آینده نیز اشتباه صورت نمی گیرد؟

رئیس پیشین دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه اشتباه داوری این ملاقات تأثیر زیادی در قهرمانی لیگ نوزدهم داشته است، گفت: اولاً که اشتباه داور نبود، اشتباه یاری داور و داور کنار خط بود. خواهش من از فرهاد مجیدی عظیم و نازنین این است که سعه صدر داشته باشد، جامعه فوتبال را متشنج نکند و چیزی نگوید بهتر است.

رفعتی اظهار داشت: در همه لیگ هایی که در دوره های قبل برگزار شده است، اشتباهات داوری وجود داشته و کسی نمی تواند برای آینده نیز تضمین دهد که اشتباهی رخ ندهد. اشتباه داوری برای تیمی که قهرمان شده رخ داده و به سودشان هم بوده است، برای استقلال هم رخ داده که از اشتباه داوری سود ببرد. از داوران و مسئولان می خواهم که در هیچ برنامه ای شرکت ننمایند، چون برای فوتبال ما خوب نیست.

وی در واکنش به اظهارات علی خطیر، معاون پیشین باشگاه استقلال گفت: سؤال بعدی لطفاً! در این مورد صحبت نمی کنم.

رئیس پیشین دپارتمان داوری درباره آخرین شرایط ورود سیستم های VAR به مسابقات ایران گفت: اطلاعی در این زمینه ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 906

به "رفعتی: داور فعال نباید در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت کند، مجیدی جامعه فوتبال را متشنج نکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفعتی: داور فعال نباید در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت کند، مجیدی جامعه فوتبال را متشنج نکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید