زبیدی: گل زدن به استقلال و پرسپولیس لذت خاصی دارد

به گزارش مجله 90 جعبه، مهدی زبیدی مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: گل زدن به استقلال و پرسپولیس لذت خاصی دارد و من این حس را در بازی با پرسپولیس تجربه کردم.

زبیدی: گل زدن به استقلال و پرسپولیس لذت خاصی دارد

مهدی زبیدی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی مجله 90 جعبه، با اشاره به شرایط فولاد برای بازی فردا با استقلال گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و بعد از بازی با نساجی تمرینات را طبق برنامه دنبال کردیم تا آماده بازی با استقلال شویم. در بازی گذشته نمایش خوبی نداشتیم، نساجی تیم قابل احترامی است ولی ما بد بازی کردیم به همین دلیل شکست خوردیم. در بازی با استقلال دنبال جبران باخت قبلی هستیم و به چیزی جز دریافت 3 امتیاز فکر نمی کنیم.

وی در مورد تقابل با تیمی که در این هفته ها در اوج به سر می برد عنوان نمود: الان همه بازی ها سخت است، بازی با نساجی سخت بود و بعد از بازی با استقلال با سایپا بازی داریم که آن بازی هم سخت است. می دانیم استقلال تیم پرقدرتی است و در اهواز هم هواداران زیادی دارد، آنها دنبال برد هستند و ما هم در این بازی خانگی به چیزی جز دریافت 3 امتیاز فکر نمی کنیم.

زبیدی در رابطه با اینکه پیش بینی اش از نتیجه این بازی چیست، گفت: اگر بخواهم پیش بینی کنم، طبیعی است که بگویم فولاد برنده می گردد ولی در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. این بازی هم برای فولاد سخت است، هم برای استقلال ولی امیدوارم در نهایت تیم ما برنده از زمین بیرون بیاید.

مهاجم فولاد که دربازی با پرسپولیس گل زد در مورد احتمال گل زدن به استقلال گفت: گل زدن به استقلال و پرسپولیس لذت خاصی دارد و من این حس را در بازی با پرسپولیس تجربه کردم. وقتی به چنین تیم هایی گل می زنم بازتاب جالبی دارد و خیلی ها وقتی مرا می بینند از عملکردم تعریف می نمایند یا اگر هوادار تیمی باشند که به آنها گل زده ام ناراحتی خودشان را اعلام می نمایند. من به پرسپولیس گل زدم و کوشش می کنم این اتفاق را در بازی با استقلال هم تکرار کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 38

به "زبیدی: گل زدن به استقلال و پرسپولیس لذت خاصی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زبیدی: گل زدن به استقلال و پرسپولیس لذت خاصی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید