سرمربی آمیا: روی بازگشت سامان قدوس به میدان اصرار داشتیم

به گزارش مجله 90 جعبه، کریستوف پلیسیه، سرمربی 53 ساله تیم فوتبال آمیای فرانسه به تشریح شرایط سامان قدوس، مهاجم ایرانی در هفته های پایانی لوشامپیونه پرداخت.

سرمربی آمیا: روی بازگشت سامان قدوس به میدان اصرار داشتیم

به گزارس مجله 90 جعبه و به نقل از سایت le11amienois فرانسه، کریستوف پلیسیه پس از بازگشت سامان قدوس به ترکیب تیم آمیا با سرانجام یافتن دوران نقاهت یک ماهه بابت جراحی گفت: این شاید بیشترین دوره استراحت او در 2 فصل اخیر بود. 2 سال از زمانی که او از رقابت های مختلف باشگاهی و ملی دوری گزیده بود، گذشت. بیماری اخیر سامان قدوس نیز دلیلی بر استراحت و شارژ خود برای بازی های سرانجامی فصل جاری لوشامپیونه بود. فکر می کنم گام به گام به سطح فنی دلخواهش می رسد.

سرمربی تیم فوتبال آمیای فرانسه ادامه داد: از جانب کادر فنی برای مهیا شدن هر چه زودتر سامان قدوس به خاطر اهمیت امتیازهای بازی های باقی مانده آمیا عجله می کنیم.

کریستوف پلیسه درباره استفاده 15 دقیقه ای از سامان قدوس در بازی هفته گذشته لوشامپیونه برابر تیم استراسبورگ با وجود فقط یک تمرین گروهی این مهاجم ایرانی گفت: ما روی بازگشت سامان قدوس به میدان حتی برای 15 دقیقه بازی می خواستیم اصرار داشتیم.

تیم آمیا هم اکنون با 33 امتیاز در رده هفدهم جدول 20 تیمی لوشامپیونه فرانسه قرار گرفته است. این تیم فردا شب میزبان تیم بالای جدولی مون پولیه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 71

به "سرمربی آمیا: روی بازگشت سامان قدوس به میدان اصرار داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی آمیا: روی بازگشت سامان قدوس به میدان اصرار داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید