سلطانی فر: سال 98، سال خصوصی سازی سرخابی هاست

به گزارش مجله 90 جعبه، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان از قطعی شدن واگذاری سرخابی ها در سال 98 خبر داد.

سلطانی فر: سال 98، سال خصوصی سازی سرخابی هاست

مسعود سلطانی فر در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره واگذاری سرخابی های توضیحاتی داده است: من رسما اعلام می کنم که نظر دولت و وزارت ورزش و جوانان این است که هرچه سریع تر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شوند و هر یک روزی که زودتر این اتفاق بیفتد، بیشتر مورد استقبال مااست. هم از جهت الزامات بین المللی به این موضوع اصرار داریم و هم فکر می کنیم باشگاه هایی که خصوصی باشند فرایند رشد و توسعه خود را بهتر طی می کنند.

سطانی فر در ادامه حرف هایش گفت: استقلال و پرسپولیس خمیر مایه اصلی فوتبال کشور هستند و با خصوصی شدن حتما می توانند در خصوص آموزش پایه تیم های خود کارهای اساسی تری انجام دهند. به نسبت دو سال و نیم قبل که مسئولیت ورزش کشور را در دست گرفتیم امروز این دو باشگاه وضعیت بسیار بهتری دارند. بحث تأمین منابع مالی آنها از اسپانسرینگ و تبلیغات بدون وابستگی به بودجه دولتی ساماندهی شده است. همچنین در زمینه مالیات شان نشست های مختلفی با سازمان مالیاتی داشتیم و شفاف سازی کامل انجام دادیم تا با این شفاف سازی بخش مهمی از مسائل آنها حل شود.

وزیر ورزش و جوانان حرف هایش را با این جملات تمام کرد:مقرر شده است کمیته ویژه ای متشکل از تعدادی از کنندگان مجلس، معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان، مدیران استقلال و پرسپولیس، کنندگان سازمان فرابورس، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس تشکیل شود تا با برگزاری جلسات مستمر هفتگی، موضوع واگذاری این دو باشگاه را پیگیری کنند تا به امید خدا کل این فرایند در سال 98 انجام و استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 76

به "سلطانی فر: سال 98، سال خصوصی سازی سرخابی هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: سال 98، سال خصوصی سازی سرخابی هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید