عبدالله: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطفی در تاریخ است، روابط مالی و سیاسی ایران و افغانستان در حال گسترش است

به گزارش مجله 90 جعبه، رئیس اجرائی دولت افغانستان در مراسم تجلیل از چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطفی در تاریخ بوده است.

عبدالله: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطفی در تاریخ است، روابط مالی و سیاسی ایران و افغانستان در حال گسترش است

جهت دریافت مشاوره خدمات موشن گرافیک از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی سناریو تا ساخت تیزر و موشن گرافیک حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش ، عبدالله عبدالله، رئیس اجرائی دولت افغانستان با حضور در سفارت ایران در کابل در مراسم تجلیل از چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرد.

رئیس اجرائی دولت افغانستان در این مراسم سالروز پیروزی انقلاب جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و از همکاری های ایران با افغانستان در دوره های جهاد و مقاومت قدردانی کرد.

وی بیان داشت که پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطفی در تاریخ بوده است.

عبدالله عبدالله همچنین تاکید نمود که روابط مالی و سیاسی میان دو کشور در حال گسترش است.

وی اضافه کرد: در دوره حکومت وحدت ملی کوشش شده است که روابط همسایگی و برادری با تمام کشورهای منطقه با حفظ احترام متقابل حفظ و تقویت گردد.

عبدالله همچنین ابراز امیدواری کرد که تحولات و تنش ها در منطقه فروکش کند.

قابل ذکر است که مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز آدینه با حضور مقامات و سیاستمداران سرشناس افغانستان در سفارت ایران در کابل برگزار گردید.

عبدالله عبدالله، رئیس اجرائی دولت افغانستان، محمد محقق، معاون دوم ریاست اجرائی، سید حسین عالمی بلخی، وزیر امور مهاجرین افغانستان و چندین چهره سرشناس این کشور در مراسم تجلیل از چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور داشتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 611

به "عبدالله: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطفی در تاریخ است، روابط مالی و سیاسی ایران و افغانستان در حال گسترش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالله: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطفی در تاریخ است، روابط مالی و سیاسی ایران و افغانستان در حال گسترش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید