عضو شورای تهران خواهان انتشار اسامی ساختمان های پرخطر شد

به گزارش مجله 90 جعبه، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران خواهان انتشار اسامی ساختمان های نا ایمن و پرخطر این شهر شد.

عضو شورای تهران خواهان انتشار اسامی ساختمان های پرخطر شد

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش مجله 90 جعبه به نقل از ایرنا، زهرا نژاد بهرام روز پنجشنبه با انتشار مطلبی در صفحه تلگرام خود درباره کلینیک سینا نوشت: این کلینیک 3 بار هشدارخطر دریافت نموده بود، اما به آن توجه لازم را نداشت.

وی با بیان اینکه سیناهای زیادی در پایتخت بیخ گوشمان نشسته اند، اضافه کرد: راهکار غلبه بر بی توجهی مالکان برای ایمن سازی در برابر حریق، انتشار عمومی لیست اماکن پرخطر و ناایمن است.

نژادبهرام همچنین در مصاحبه با مجله 90 جعبه گفت: تخلفات اجرا شده در کلینیک سینا به بازپرس ویژه و دادستانی تهران ارسال شده بود.

رئیس کمیته شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تاکید نمود: حدود 350 ساختمان ناایمن در پایتخت شناسایی شده که به مالکان و مدیران آنها توسط آتش نشانی جهت برطرف خطر ابلاغیه هایی صادر شده است.

وی گفت: در منطقه 11 و 12 تهران که بافت مرکزی شهر را تشکیل می دهند حدود 12 ساختمان ناایمن و خطرناک توسط آتش نشانی شناسایی شده است که مالکان آن به دلیل بی توجهی به تذکرات اخطار پلمب گرفته اند.

حادثه آتش سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران که به کشته شدن 19 نفر و مصدومیت 14 نفر منجر شد مجددا توجه به ساختمان های ناایمن و پرخطر را در پایتخت برانگیخته است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 965

به "عضو شورای تهران خواهان انتشار اسامی ساختمان های پرخطر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو شورای تهران خواهان انتشار اسامی ساختمان های پرخطر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید