فارس من، اختصاص تسهیلات ویژه برای ثبت نام آزمون های ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش

به گزارش مجله 90 جعبه، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به شیوع ویروس کرونا از اختصاص تسهیلات ویژه برای ثبت نام آزمون های ارشد و دکتری سال جاری از سوی سازمان سنجش اطلاع داد.

فارس من، اختصاص تسهیلات ویژه برای ثبت نام آزمون های ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله 90 جعبه، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان مجله 90 جعبه می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح نمایند تا مجله 90 جعبه این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان مجله 90 جعبه موضوع درخواست فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون ارشد و دکتری برای جاماندگان را مطرح نموده و تاکید کردند با توجه به شیوع بیماری کرونا و با آرزوی بهبودی هر چه زودتر تمام بیماران و از بین رفتن سریع این ویروس منحوس و نامبارک از کشور عزیزمان ایران، شرایطی ایجاد شده است که افراد برای حفظ سلامتی خود و دیگر اعضای جامعه باید بیشترین زمان ممکن را در خانه حضور داشته باشند و مطالعه بهترین ابزار جهت گذراندن وقت در منزل و رهایی از تمام دغدغه ها و استرس های ناشی از این ویروس منحوس کرونا می باشد و چه بهتر که این مطالعه هدفمند گردد و برای افراد علاقه مند به ادامه تحصیل، شرکت در کنکور ارشد و یا دکتری می تواند یکی از این اهداف باشد.

اما برای این افراد که تا کنون قصد شرکت در آزمون را نداشته اند و یا به دلیل بعضی دغدغه ها و مسائل، تا کنون فرصتی برای مطالعه و آماده سازی جهت شرکت در کنکور ارشد و یا دکتری را نداشته اند و در نتیجه از ثبت نام در مرحله اول و دوم آزمون ارشد و آزمون دکتری جا مانده اند، دیگر هیچ فرصت مجددی جهت ثبت نام در آزمون ارشد و یا دکتری وجود ندارد. با توجه به اینکه این که حدس می زنم این مسئله ممکن است دغدغه بعضی از دوستان نیز باشد، این سوژه را در فارس من ایجاد کردم تا در صورت حمایت آن توسط دوستانی که چنین مسئله ای را دارند، شما عزیزان نیز این مسئله را پیگیری نمایید که در صورت امکان، سازمان محترم سنجش فرصتی دیگر برای افراد علاقه مند به شرکت در آزمون ارشد و یا دکتری اختصاص دهد. و از مجله 90 جعبه خواهان گفت وگو با مسئولان شدند که مجله 90 جعبه مجله 90 جعبه برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در این باره گفت: اطلاعیه ای برای تسهیلات بیشتر در رابطه با بحث آزمون ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور بزودی منتشر می گردد.

انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در هفته اول اردیبهشت ماه

وی گفت: یکسری از داوطلبان ممکن است بخواهند حوزه امتحانی خود را به لحاظ رفت و آمدها تغییر دهند و هفته اول اردیبهشت ماه اطلاعیه ای خواهیم داد تا کسانی که می خواهند ویرایش اطلاعات داشته باشند بتوانند این تغییر را انجام دهند؛ طبیعتاً تسهیلاتی برای ثبت نام هم در آنجا دیده می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 823

به "فارس من، اختصاص تسهیلات ویژه برای ثبت نام آزمون های ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، اختصاص تسهیلات ویژه برای ثبت نام آزمون های ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید