قطع یارانه نقدی بیش از 4000 خانوار در آذربایجان غربی

به گزارش مجله 90 جعبه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در شهریور ماه امسال یارانه 4855 خانوار در استان قطع شده است.

قطع یارانه نقدی بیش از 4000 خانوار در آذربایجان غربی

رضا نقی زاده در گفت و گو با مجله 90 جعبه اضافه کرد: آمار جامع و قطعی از تعداد خانوارهایی که یارانه آنها قطع شده تاکنون اعلام نشده است اما در شهریورماه امسال یارانه تعداد 4855 خانوار در استان قطع شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه این خانوارها شامل 3 دهک پر درآمد استان هستند، توضیح داد: خانوارهایی که تراکنش بانکی آنها در 4ماهه اول امسال بیش از 70 میلیون ریال باشد مشمول حذف یارانه بوده و به مرور یارانه آنها حذف خواهد شد.

نقی زاده یادآور شد: پیش بینی می گردد هر ماه یارانه یک درصد از خانوارهای پر درآمد استان قطع گردد تا به این ترتیب افراد واقعی و نیازمند استان بیشترین برخورداری را از منابع ملی داشته باشند.

وی در مورد اعتراض خانوارهای که یارانه آنها قطع شده است، خاطر نشان کرد: خانوارهای معترض برای ثبت اعتراض خود به دفاتر دفاتر پیشخوان دولت در سراسر استان مراجعه و بدون هرگونه پرداخت هزینه ای نسبت به اعتراض خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 395

به "قطع یارانه نقدی بیش از 4000 خانوار در آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع یارانه نقدی بیش از 4000 خانوار در آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید