مبنای پرداخت برنامه مصدومین ترافیکی از مهر 98 تغییر می نماید

به گزارش مجله 90 جعبه، رییس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت گفت: تسویه سال 1397 و علی الحساب سه ماهه اول سال 1398پرداخت شده است اما از اول مهر ماه مبنای پرداخت برنامه مصدومین ترافیکی، اطلاعات سامانه سپاس خواهد بود.

مبنای پرداخت برنامه مصدومین ترافیکی از مهر 98 تغییر می نماید

به گزارش روز پنجشنبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رضا رضایی با اشاره به ریز هزینه کرد برنامه های طرح تحول نظام سلامت به تفکیک برنامه گفت: کلیه هزینه های برنامه های طرح تحول نظام سلامت تا خاتمه خرداد ماه تسویه و علی الحساب بابت ماه های تیر و مرداد به دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت شد.

وی ادامه داد: دانشگاه های علوم پزشکی موظفند براساس محل اعتبارات مشخص شده نسبت به هزینه کرد این موارد اقدام و عملکردهای خود در هر برنامه را اصلاح کنند. تا پروژه های نیمه تمام هر چه سریعتر تکمیل شوند.

رضایی گفت: همچنین هزینه برنامه بیماران خاص، بیماران مبتلا به سرطان و بیماران نیازمند پیوند در راستای برنامه حفاظت و حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج ذیل برنامه طرح تحول سلامت تا خاتمه سه ماهه اول سال به دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت شده است.

وی تاکید نمود: با توجه به محدودیت منابع، تجهیزات پزشکی براساس اولویت مراکز توزیع خواهد شد و مراکز محروم تر و نیازمند تر در راس توزیع خواهند بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 197

به "مبنای پرداخت برنامه مصدومین ترافیکی از مهر 98 تغییر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبنای پرداخت برنامه مصدومین ترافیکی از مهر 98 تغییر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید