مجوز فعالیت دو دفتر خدمات مسافرتی در تبریز لغو شد

به گزارش مجله 90 جعبه، سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی گفت: مجوز فعالیت دو دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در تبریز لغو شد.

مجوز فعالیت دو دفتر خدمات مسافرتی در تبریز لغو شد

به گزارش مجله 90 جعبه به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، فرشاد رستمی سرپرست معاونت گردشگری استان اظهار کرد: بر اساس رأی کمیسیون فنی و نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ، پروانه بهره برداری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری عرش پرواز شرق و دفتر خدمات مسافرتی و گردشگریائل پرواز به علت عدم رعایت قوانین و مقررات جاری و عدم توجه به تذکر و اخطارهای صادره و عدم فعالیت به استناد آیین نامه نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مصوب هیأت وزیران مجوز فعالیت آنها در حوزه بند فعالیت (ب) گردشگری لغو شد.

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی ادامه داد: نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان توسط این معاونت انجام و با دفاتری که قوانین را رعایت ننمایند برخورد جدی صورت می گیرد.

رستمی با تاکید بر نظارت مستمر بر فعالیت شرکت ها و دفاتر مسافرتی و گردشگری استان خاطرنشان کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در سطح استان و رعایت حقوق شهروندی با هدف افزایش رضایتمندی هر چه بیشتر گردشگران، بازرسی مستمر از فعالیت اماکن و تاسیسات گردشگری صورت خواهد گرفت.

در سطح استان آذربایجان شرقی 250 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فعالیت می نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 12

به "مجوز فعالیت دو دفتر خدمات مسافرتی در تبریز لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز فعالیت دو دفتر خدمات مسافرتی در تبریز لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید