مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند، دنبال وحدت باشیم

به گزارش مجله 90 جعبه، علیرضا آوایی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری استان که در استانداری قزوین برگزار گردید اظهار کرد: اگر امروز ما مدیر شده ایم بیانگر شایستگی ما نیست بلکه لطفی شامل حال بعضی شده و به پستی رسیده ایم و امانتدار هستیم.

مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند، دنبال وحدت باشیم

وی اضافه نمود: فکر نکنیم ما بهترین بودیم نه اینگونه نیست از ما شایسته تر نیز هستند اما مسئولیت نگرفته اند.

آوایی اعلام کرد: امانت داری احتیاجمند صداقت، تواضع، دلسوزی، کوشش بیشتر، عزم پایدار برای حل مسائل مردم است و همه تکلیف داریم خدمتگزار مردم باشیم.

وزیر دادگستری ادامه داد: هر جا دیدید می توانید از آبروی خود برای دیگران هزینه کنید دریغ نکنید تا آبرویتان بیشتر گردد.

وی اظهار کرد: خداوند می تواند بدون واسطه مسائل مردم را حل نماید اما انسانهای خوبی را برمی گزیند تا واسطه حل مسائل مردم باشند شما خود را واسطه خدا در گره گشایی از مسائل مردم بدانید و از خدمت رسانی شانه خالی نکنید تا از لطف خداوند محروم نشوید.

آوایی توضیح داد: باید به همه احترام بگذاریم گاهی یک نفر را ناراضی می کنیم و دچار بحران می شویم و برعکس گاهی به یک نفر خدمت می کنیم و برکاتش را می بینیم.

کشور در شرایط ویژه قرار گرفته است/ دعواهای سیاسی را کنار بگذاریم

وی در مورد شرایط کنونی کشور گفت: باید باور کنیم شرایط خاصی در کشور داریم اگر دست همدیگر را گرفتیم می توانیم برای حل مسائل با همه سختی ها از آن عبور خواهیم کرد.

وزیر دادگستری گفت: چون شرایط کشور خاص است امروز به کار و کوشش ویژه احتیاج داریم و باید بدون منت برای مردم کار کنیم.

وی ادامه داد: خانواده شهدا تحمل دعواهای سیاسی ما را ندارند، مراقب باشیم نفرین آنها ما را زمین گیر نکند.

آوایی یادآور شد: قدرت مستی آور است و خواب ما را سنگین می نماید به همین دلیل بعضی از مدیران تحمل انتقاد و تذکر و پیشنهاد را ندارند لذا زمین می خورند.

وزیر دادگستری گفت: دولت را تضعیف نکنیم، مردم نگاهشان به دولت و خدمتگزاران است اگر دولت تضعیف گردد موجب بی اعتمادی مردم می گردد، مردم سنگ تمام گذاشتند اما معلوم نیست همواره اینگونه باشند اگر آسیب ببینیم همه غرق می شویم.

دولت را تضعیف نکنیم/ بدترین خبر، اختلاس مدیران است

وی توضیح داد: حساسیت شرایط کشور را درک کنید، به نیروهایتان بگویید با مردم مدارا نمایند، امروز مردم ما از خلق قضات بیشتر از حکم قضات ناراحتند، به نظر می رسد در تکریم و رفتار خوب با مردم ضعیف هستیم و غفلت نموده ایم.

آوایی اظهارداشت: بدترین خبر برای من دستگیری یک مدیر برای اختلاس است، این همه شهید و جانباز دادیم و مردم حالا به ما اعتماد کردند و مدیر شدیم اما اختلاس که می گردد شرمسار ملت می شویم.

وی اعلام کرد: غفلت ها، مستی از قدرت، غرور و بی توجهی به صندلی مدیریت ها موجب تخلف می گردد، اگر در کارمان کم بگذاریم همه را به مصیبت انداخته ایم.

وزیر دادگساری گفت: مدیرانی داریم که پاک هستند اما بی رمقند، بعضی کاردان هستند اما دلسوزی ندارند لذا ناموفقند و همچنین مدیرانی داریم که عالم و دست پاکند اما تواضع و وجاهت ندارند و خود را عقل کل می دانند و مشورت نمی گیرند و استبداد رای دارند و زمین می خورند.

آوایی اظهارامیدواری کرد با وحدت همه جانبه، دوری از دعواهای سیاسی، کوشش مضاعف و درک شرایط ویژه کشور از این وضعیت که به طبقه متسوط فشار می آورد بخوبی عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 36

به "مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند، دنبال وحدت باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند، دنبال وحدت باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید