مقاله: ارزش سهام عدالت در آخرین هفته پاییز ، نمودار تغییرات قیمت

به گزارش مجله 90 جعبه، پیش بینی ها حاکی از رشد بازار سهام در ماه های آینده را دارند و در صورت رشد بازار سهام ارزش سهام عدالت هم بیشتر خواهد شد.

مقاله: ارزش سهام عدالت در آخرین هفته پاییز ، نمودار تغییرات قیمت

در شرایط فعلی اقتصاد بسیاری از مردم از افت ارزش و همچنین توقف فروش سهام عدالت ناراضی هستند حتی در مقاطعی زمزمه های از اهدای کارت اعتباری به سهامدان شنیده شد اما هنوز خبری از کارت اعتباری نیست، حتی در زمانی که فروش سهام عدالت در جریان بود بسیاری از سهامداران از تاخیر در پرداخت پول سهام فروخته شده گله مند بودند.

ارزش سهام عدالت با شروع معاملات هفته 14/1 میلیون تومان بود و طی معاملات روز شنبه فرایند صعودی داشت اما از روز یک شنبه و شروع فرایند نزولی شاخص کل بازار سهام ارزش سهام عدالت فرایند نزولی را شروع کرد و در طی معاملات دوشنبه، سه شنه و چهارشنبه به ترتیب حدود 400، 600 و 100 هزار تومان ریزش کرد و به 13 میلیون و 120 هزار تومان رسید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تجارت نیوز ، همانطور که شاخص کل بازار سهام در چند هفته اخیر از کانال 1/2 میلیون واحدی تا کانال 1/5 میلیون واحدی صعود کرد ارزش سهام عدالت هم از حدود 10/8 میلیون تومان به 14/2 میلیون تومان رسید اما در جریان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش سهام عدالت بیش از یک میلیون تومان افت کرد و به 13 میلیون و 100 هزار تومان رسید.

منبع مقاله: ارزش سهام عدالت در آخرین هفته پاییز ، نمودار تغییرات قیمت

انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1756

به "مقاله: ارزش سهام عدالت در آخرین هفته پاییز ، نمودار تغییرات قیمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ارزش سهام عدالت در آخرین هفته پاییز ، نمودار تغییرات قیمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید