نظرسنجی: ترامپ برای حل مشکل کسری بودجه فورا اقدام کند

به گزارش مجله 90 جعبه، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که بیش از نیمی از جمهوریخواهان خواهان اقدام فوری دولت ترامپ برای مقابله با مشکل کسری بودجه هستند.

نظرسنجی: ترامپ برای حل مشکل کسری بودجه فورا اقدام کند

به گزارش گروه بین الملل مجله 90 جعبه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، نظرسنجی مشترک هیل- هریس ایکس حاکی است که 51 درصد جمهوریخواهان بر این باورند که کسری بودجه دولت فدرال یک مشکل اساسی است و دولت باید فورا این مشکل را حل و فصل کند.

این نظرسنجی اضافه کرد: هواداران هر دو حزب سیاسی مهم آمریکا معتقدند که کسری بودجه و بدهی های فدرال یک چالش و مشکل جدی است. بیش از 50 درصد دموکراتها نیز اعلام نموده اند که دولت باید افزایش بدهی های فدرال را یک اولویت مهم در نظر بگیرد. 58 درصد رای دهندگان مستقل آمریکایی نیز چنین نظری دارند.

بیش از 52 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز گفته اند دولت فدرال باید با مشکل کسری بودجه مقابله کند و 48 درصد شرکت کنندگان نیز اعلام نموده اند که دولت باید این مشکل را در اولویت نخست قرار دهد.

این نظرسنجی تنها یک هفته پس از آن صورت گرفته است که ترامپ بودجه دو ساله آمریکا را امضا نموده است. بودجه جدید میزان هزینه های دولت را 320 میلیارد دلار افزایش خواهد داد و محدودیت استقراض دولت را نیز تا جولای 2021 میلادی تمدید می نماید.

پیش بینی می گردد میزان بدهی های ملی آمریکا تا ده سال آینده حدود 2 تریلیون دلار افزایش یابد. کاخ سفید نیز در ماه جولای پیش بینی کرد که میزان کسری بودجه درال سال جاری از مرز یک تریلیون دلار خواهد گذشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 135

به "نظرسنجی: ترامپ برای حل مشکل کسری بودجه فورا اقدام کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی: ترامپ برای حل مشکل کسری بودجه فورا اقدام کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید