واعظی: اتکا به نیروهای جوان کلید حل مسائل کشور است

به گزارش مجله 90 جعبه، تهران (پانا)- رییس دفتر رییس جمهوری گفت جهاد و شهادت به عنوان الگویی برای خدمت، تخصص و خلاقیت و نوآوری برای حل مسائل و توسعه کشور و اتکا به نیروهای جوان برای حضور موثر در عرصه های مختلف کلید حل بسیاری از مسائل و مسائل مزمن کشور است.

واعظی: اتکا به نیروهای جوان کلید حل مسائل کشور است

محمود واعظی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: امروز در جشنواره ملی جوان نوآور ماندگار که مزین به نام شهید مدافع حرم، سید مصطفی موسوی بود، شرکت کردم. این مراسم به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران - غرب، برگزار گردید و علاوه بر بنده، دو همکار عزیزم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید نیز از دولت در آن شرکت داشتند.

وی گفت: در این مراسم سه مفهوم که اهداف این جشنواره بر آن پایدار بود مورد بحث نهاده شد که برای اینجانب بسیار ارزشمند بود؛ این سه مفهوم جهاد و شهادت به عنوان الگویی برای خدمت، تخصص و خلاقیت و نوآوری برای حل مسائل و توسعه کشور و اتکا به نیروهای جوان برای حضور موثر درعرصه های مختلف بود که از دید بنده می تواند کلید حل بسیاری از مسائل و مسائل مزمن کشور باشد.

رییس دفتر رییس جمهوری تاکید نمود: در این جشنواره که به دنبال نوآوری و ابتکار در مسائل اجتماعی است و به اتکا جوانان متخصص و نوآور برای حل مسائل و آسیب های اجتماعی پایه گذاری شده، ابراز امیدواری شد که این اهداف نیک در سال های آینده بتواند منشاء تحول در حوزه اجتماعی گردد.

واعظی توضیح داد: در روزهایی که سرمایه ملی کشورها بیش از منابع زیرزمینی و معادن، دانش، فناوری و نیروی انسانی نخبه و توانمند است، تقویت اکوسیستم نوآوری و حمایت از همه کسانی که برای اعتلای دانش و فناوری در این مرز و بوم می کوشند، اهمیت به سزایی دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1575

به "واعظی: اتکا به نیروهای جوان کلید حل مسائل کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: اتکا به نیروهای جوان کلید حل مسائل کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید