واکنش مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر به اظهارات کریستیچویچ: یا آنها افراد متوقعی هستند یا ما قانونمند بار نیامده ایم

به گزارش مجله 90 جعبه، سعید مسیگر، مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به اظهارات میشو کریستیچویچ، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه واکنش جالبی نشان داد.

واکنش مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر به اظهارات کریستیچویچ: یا آنها افراد متوقعی هستند یا ما قانونمند بار نیامده ایم

سعید مسیگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله 90 جعبه، درباره اظهارات میشو کریستیچویچ درباره عدم آغاز تمرینات تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در زمان دلخواه او گفت: میشو بسیار تمرین محور است و نسبت به زمان و تعداد تمرین حساس است. او قطعاً در این مورد خیلی شاکی است، اما اگر بازیکنان در بوشهر هم می ماندند، نمی توانستند تمرین نمایند. ما اجازه برگزاری تمرینات را نداشتیم و چاره ای نبود جز اینکه بازیکنان را آزاد بگذاریم.

وی درباره شرایط شاگردان کریستیچویچ با تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال توضیح داد: اگر اتفاق جدیدی رخ ندهد، پنجم فروردین تمرینات را از سر می گیریم. گفته شد که مسابقات تا اردیبهشت تعطیل است که در این صورت برای آغاز بازی ها، 26 روز زمان خواهیم داشت. کار برای همه تیم ها، از جمله ما که پایین جدولی هستیم سخت است. ما فرایند خوبی را طی می کردیم و این وقفه بیشتر به ضرر ماست. همه تیم ها بین زمین و آسمان گیر نموده اند.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص گلایه کریستیچویچ از عدم پرداخت قسط سوم قراردادش و اینکه او برای بازگشت به کشورش مجبور شد از دوست خود پول قرض بگیرد، گفت: پرداخت پول کمی به تعویق افتاد و پس از آن، میشو کشورمان را ترک کرد. پول و پاداش او آماده است و به محض بازگشت به ایران، این مبلغ پرداخت خواهد شد.

مسیگر درباره اینکه میشو این اتفاقات را بی احترامی به خودش دانسته است، به مجله 90 جعبه گفت: نمی دانم این ناشی از تفاوت فرهنگ است یا خیر. یا آنها افراد متوقعی هستند یا ما خیلی قانونمند بار نیامده ایم. ما مسئله ای بابت پرداخت پول نداریم. کریستیچویچ حتی برای کریسمس به کرواسی بازنگشت و برای یک هفته، جهت بازگشت به کشورش مرخصی گرفته است. بحث جدایی او به اندازه یک درصد هم مطرح نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 764

به "واکنش مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر به اظهارات کریستیچویچ: یا آنها افراد متوقعی هستند یا ما قانونمند بار نیامده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر به اظهارات کریستیچویچ: یا آنها افراد متوقعی هستند یا ما قانونمند بار نیامده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید