وحید امیری در آستانه جدایی از پرسپولیس

به گزارش مجله 90 جعبه، اکنون گفته می شود وحید امیری در روزهایی که مدیران باشگاه در بحث جابجایی برخلاف فصول گذشته، تحرکی نداشته اند، در آستانه انتقال به لیگ قطر واقع شده است و پیشنهاد جدی خود را نیز دریافت کرده و همه چیز را منوط به روزهای آینده کرده است.

وحید امیری در آستانه جدایی از پرسپولیس

در شرایطی که یحیی گل محمدی طی روزهای اخیر به شدت نسبت به عملکرد مدیران تیم در بحث جابجاییی شاکی بوده، احتمالا باید شاهد جدایی یکی دیگر از ستاره های این تیم نیز بود.

به گزارش خبرورزشی، وحید امیری که در ابتدای فصل بعد از یک سال حضور در لیگ ترکیه بار دیگر به پرسپولیس بازگشت، توانسته نمایش موفقی از خود به جا بگذارد و اکنون نیز در آستانه انتقال به فوتبال خارج از ایران واقع شده است.

اکنون گفته می شود وحید امیری در روزهایی که مدیران باشگاه در بحث جابجایی برخلاف فصول گذشته، تحرکی نداشته اند، در آستانه انتقال به لیگ قطر واقع شده است و پیشنهاد جدی خود را نیز دریافت کرده و همه چیز را منوط به روزهای آینده کرده است.

چندی پیش وکیل این بازیکن نیز پیشنهاد خارجی وحید امیری را تایید کرده بود و در این زمینه به ورزش سه اعلام نمود: یک پیشنهاد جدی برای وحید امیری وجود دارد و آن باشگاه حاضر از مبلغ بندآزادسازی را به پرسپولیس بپردازد. او درباره تصمیم وحیدامیری هم گفت: هنوز این انتقال قطعی نیست و باید ببینیم ظرف روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.

جدایی احتمالی وحید امیری می تواند کاسه صبر یحیی گل محمدی که تا به امروز نشان داده چندان هم گنجایش ندارد، بیش از گذشته لبریز کند. سرمربی پرسپولیس برخلاف برانکو ایوانکوویچ نشان داده در بحث جابجایی و جدایی ستاره ها، بحث تعامل را در پیش نخواهد داشت و همین چند روز پیش و بعد از دربی نیز برخلاف انتظار در خصوص توضیح درباره شکست و ناکامی از صعود به فینال، بیشتر به بحث جابجایی و ناکامی باشگاه در جذب نفرات مدنظرش پرداخت.

امیری که در این فصل به عنوان بازیکن چند پسته در ترکیب پرسپولیس توانسته در پست های مدافع چپ، وینگر چپ و مهاجم برای سرخ ها به میدان برود، در صورت جدایی یک خلا بزرگ را در تیم شکل خواهد داد و نکته مهم اینجاست که در لیگ برتر نیز بازیکنی در قواره او برای جایگزینی وجود ندارد تا سرخ ها امیدوار به جذب و برطرف کردن این موضوع باشند.

چالش منع جذب بازیکن خارجی نیز دیگر عاملی است که سرخ ها و دیگر تیمهای لیگ برتری با آن درگیر هستند تا این موضوع جدایی احتمالی وحید امیری را پررنگ تر نیز کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1097

به "وحید امیری در آستانه جدایی از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحید امیری در آستانه جدایی از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید