سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی شده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان

به گزارش مجله 90 جعبه، عملیات اجرایی پیش بینی شده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان سرایان از محل اعتبارات استانی سال 96 به انتها رسید.

سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی شده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان

به گزارش مجله 90 جعبه به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، محمد عرب مسئول میراث فرهنگی شهرستان سرایان امروز سه شنبه 10 مهر 97 با بیان این مطلب افزود: ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی در سایت اداری واقع شده و 700 مترمربع زیربنا دارد و در صورت تکمیل شدن بسیاری از مسائل آموزشی و اداری میراث فرهنگی مرتفع خواهد شد و امکان بهره برداری از بناهای تاریخی مانند کاروانسرا و خانه های تاریخی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

عرب ادامه داد: شمشه گیری و اجرای 1600 مترمربع اندود ماسه و سیمان تمام فضاهای مسقف اجرا شده و در سال مالی جاری تکمیل تاسیسات و شروع عملیات نازک کاری در صورت تخصیص اعتبارات انجام خواهد شد.

او افزود: این پروژه برای تکمیل نیاز به اعتباری بالغ بر 5000 میلیون ریال دارد که با توجه به کاهش منابع استانی به صورت قطره چکانی اختصاص می یابد و باعث کندی عملیات اجرایی شده است که امیدواریم در سال جاری از محل منابع ملی اعتبار مورد نیاز تامین و این ساختمان به بهره برداری برسد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 166

به "سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی شده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی شده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید