پرتاب موشک کروز از زیردریایی اتمی روسیه در اقیانوس آرام

به گزارش مجله 90 جعبه، وزارت دفاع روسیه از پرتاب موفقیت آمیز یک موشک کروز از یک فروند زیردریایی اتمی ناوگان اقیانوس آرام این کشور و نابودی کشتی دشمن فرضی توسط آن در فاصله 350 کیلومتری اطلاع داد.

پرتاب موشک کروز از زیردریایی اتمی روسیه در اقیانوس آرام

به گزارش گروه بین الملل مجله 90 جعبه، روزنامه ایزوستیا، چاپ مسکو، امروز نوشت: وزارت دفاع روسیه ویدئویی را منتشر نموده که در آن پرتاب موفقیت آمیز موشک کروز توسط زیردریایی اتمی اومسک متعلق به ناوگان اقیانوس آرام روسیه، نشان داده شده است.

بر اساس اطلاعات وزارت دفاع روسیه، در جریان این تمرین نظامی ویژه، موشک گرانیت با موفقیت به کشتی دشمن فرضی در فاصله 350 کیلومتری از زیردریایی اتمی روسی در آب های اقیانوس آرام، اصابت و آن را منهدم کرد. در این عملیات، کشتی های کمکی و نیروهای مختلف ناوگان اقیانوس آرام نیز شرکت داشتند. علاوه بر این، هواپیماهای ضدکشتی و جنگنده های میگ-31 نیروهای هوابرد ناوگان نظامی-دریایی روسیه نیز در این مانور مشارکت داشتند.

در تاریخ 12 سپتامبر (21 شهریورماه) در منطقه ای نظامی در ناحیه فدرال ولگاگراد، تمرینات نظامی برای غلبه بر موانع آبهای طبیعی توسط نیروهای واحد موتوریزه ناحیه نظامی جنوبی در شرایط عملیات نظامی انجام گرفت. تمامی این تمرینات به روی رودخانه کارپوکا به اجرا گذاشته شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 228

به "پرتاب موشک کروز از زیردریایی اتمی روسیه در اقیانوس آرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرتاب موشک کروز از زیردریایی اتمی روسیه در اقیانوس آرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید