یاری پنج میلیارد ریالی ایرانسل به سیل زدگان اهدا شد

به گزارش مجله 90 جعبه، یاری پنج میلیارد ریالی ایرانسل برای برطرف نیازهای ضروری آسیب دیدگان سیل در استان های مختلف، به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اهدا شد.

یاری پنج میلیارد ریالی ایرانسل به سیل زدگان اهدا شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، طی مراسمی که صبح سه شنبه 20 فروردین با حضور محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و علی اصغر عینی پور معاون فنی و مهندسی ایرانسل در محل جمعیت هلال احمر برگزار گردید، مبلغ پنج میلیارد ریال از طرف ایرانسل برای کمک به برطرف نیازهای ضروری سیل زدگان، به جمعیت هلال احمر اهدا شد.

ایرانسل علاوه بر این مبلغ، 55 میلیارد ریال نیز برای کمک به بازسازی زیرساخت ها در منطقه های سیل زده اختصاص داده است.

در این مراسم، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به وسعت بی سابقه سیل در استان های مختلف، ضمن تقدیر از ایرانسل برای همکاری در روند امدادرسانی به سیل زدگان، برلزوم توجه ویژه به ابعاد گوناگون خسارت های سیل تاکید نمود.

همچنین معاون فنی و مهندسی ایرانسل نیز طی سخنانی اقدامات ایرانسل برای حفظ پایداری شبکه و کمک به روند امدادرسانی پس از بروز سیل در استان های مختلف را تشریح کرد. وی همچنین تاکید نمود: ایرانسل فراتر از وظیفه تخصصی خود در مخابرات، کمک رسانی به عزیزان آسیب دیده و سازمان های امدادی را مسئولیت اجتماعی خود می داند. به همین دلیل آماده همکاری گسترده تر با جمعیت هلال احمر، به عنوان سازمان تخصصی امدادرسان برای کمک های بیشتر به آسیب دیدگان و بازسازی بخشی از زیرساخت های تخریب شده است.

ایرانسل با وقوع بارش های شدید و شرایط جوی سخت در استان های مختلف، با اعزام سریع کارشناسان فنی به منطقه های آسیب دیده و آنالیز شرایط ایجاد شده، در سریع ترین زمان ممکن شبکه را به حالت عادی و پایدار بازگرداند و برای سرعت بخشیدن به امدادرسانی به سیل زدگان، به دفعات مکالمه و پیامک منطقه های سیل زده را رایگان اظهار داشت.

در زمان بحران تیم فنی ایرانسل با توجه به شرایط ایجاد شده از منابع مختلف تأمین کننده انرژی مثل ژنراتورها برای برق رسانی و فعال نگه داشتن آنتن های مخابراتی استفاده کرد و شبکه را برای استفاده مشترکان خود و مشترکان اپراتورهای دیگر که به وسیله رومینگ ملی از شبکه ایرانسل استفاده می کردند پایدار نگه داشت. همچنین آنالیز و برطرف مسائل احتمالی مشترکین مناطق آسیب دیده به وسیله تماس با مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل (شماره 700)، در اولویت قرار گرفته است.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 54

به "یاری پنج میلیارد ریالی ایرانسل به سیل زدگان اهدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری پنج میلیارد ریالی ایرانسل به سیل زدگان اهدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید