یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی تصویب شد

به گزارش مجله 90 جعبه، یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی با رأی اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسید.

یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی تصویب شد

به گزارش مجله 90 جعبه به نقل از شهرنوشت، در یکصد و هفتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران، آنالیز یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی در دستور نهاده شد.

به همین دلیل، محمدجواد حق شناس به عنوان طراح این طرح، اظهار کرد: در سال 89 شورای شهر تهران مصوبه ای در این زمینه داشته که متاسفانه قریب به 9 سال است شورای شهر اقدامی در راستای عملیاتی کردن این امر نداشته است. دو هفته پیش آقای سالاری در این زمینه تذکری داد که از وی تشکر می کنم و در راستای اجرایی شدن این امر، ریاست شورا این موضوع را به کمیسیون فرهنگی ارجاع داد و مقرر شد به صورت یک فوریت در صحن شورا مورد آنالیز قرار گیرد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران در ادامه از جبران عدم اجرای مصوبه سال 89 تحت عنوان اعطای نشان های شهروندی به مدت 9 سال، ایجاد فوریت در اجرای مصوبه سال 89 و اعطای نشان شهروندی در مدت باقیمانده دوره پنجم شورا، تسریع در اصلاح و تصویب دستورالعمل موضوع تبصره یکم انتخاب افراد دارای شرایط اعطای نشان شهروندی، توجه و احترام به نظر اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران در مورد عدم اجرای مصوبه مذکور و از دست دادن فرصت اعطای نشان شهروندی به شهروندان شایسته تهران در بزنگاه های مقتضی، به عنوان دلایل یک فوریت این طرح نام برد.

حق شناس در ادامه گفت: با توجه به اینکه کمتر از دو سال فرصت داریم لذا باید زمان و فرصتی فراهم گردد تا در یک سال و اندی زمان باقی مانده از شورا، جبران مافات کنیم.

در نهایت یک فوریت این طرح با رأی اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 356

به "یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید