یک میلیاردر دیگر در کابینه ترامپ

به گزارش مجله 90 جعبه، رئیس جمهور منتخب آمریکا وینسنت ویولا، تاجر میلیاردر نیویورکی را به عنوان عالی ترین مقام غیرنظامی در ارتش آمریکا معرفی کرد.

یک میلیاردر دیگر در کابینه ترامپ

به گزارش مجله 90 جعبه، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، وینسنت ویولا با ثروتی برابر با دست کم 1.8 میلیارد دلار، موسس شرکت تجاری virtu Financial و مالک تیم هاکی یوزپلنگ های فلوریدا است. وی از سوی تیم گذار قدرت دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا به شدت مورد تحسین قرار گرفته است.

ترامپ در بیانیه ای گفت: وینسنت با خدمات نظامی برجسته و سوابق بسیار چشمگیرش در دنیا تجارت در کل زندگی اش ثابت نموده که می داند چطور یک رهبر باشد و در رویارویی با هرگونه چالشی نتایج مهم و بزرگ به دست آورد.

وی اضافه نمود: وینسنت ویولا سند زنده رویای آمریکایی است چراکه او در شهر بروکلین نیویورک در یک خانواده ایتالیایی مهاجر متولد و با سعی و کوشش میلیاردر شد.

وینسنت ویولا با افراد بانفوذ در بخش های امنیت ملی و دارایی ارتباط بسیار خوبی دارد. وی در سال 1977 از آموزشگاه نظامی وست پونیت فارغ التحصیل شد و در آنجا به عنوان افسر پیاده نظام هوابرد آموزش دید و همچنان یکی از اعضای هیات مشورت موسسه سایبری ارتش است.

وی همچنین به دانشکده حقوق نیویورک رفت. در سال 2003 به تامین اقتصادی مرکز مقابله با تروریسم در وست پونیت یاری کرد و یکی از روسای سابق سازمان بورس کالای نیویورک محسوب می گردد.

ترامپ گفت: مردم آمریکا چه نظامی چه غیرنظامی باید مطمئن باشند که وینسنت ویولا از تمامی مهارت های لازم برای حفظ امنیت آمریکا و نظارت بر نگرانی هایمان درخصوص نیروهای ارتشمان برخوردار است.

ترامپ در دفاع از انتخابش پیشتر گفته بود که می خواهد اطراف خود را با تجار پیروز پر کند.

ویولا گفت: تمرکز اصلی رهبری من بر این مساله معطوف است که مطمئن شوم سربازان آمریکایی راه و ابزار لازم برای مبارزه و پیروزی در تمامی مبارزات را دارند. این افتخار بزرگ مسئولیت بزرگی را نیز به همراه دارد و من برای مردم آمریکا و حقوقشان برای زندگی آزاد مبارزه خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 649

به "یک میلیاردر دیگر در کابینه ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک میلیاردر دیگر در کابینه ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید