4 میلیون خانوار در صف دریافت وام جدید کرونایی

به گزارش مجله 90 جعبه، سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی وزارت رفاه با بیان اینکه اولین قسط تسهیلات یک میلیون تومانی قرض الحسنه دوران کرونا از تیرماه از حساب یارانه کسر می گردد، گفت: هنوز 4 میلیون خانوار در صف دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی قرض الحسنه حمایتی هستند.

4 میلیون خانوار در صف دریافت وام جدید کرونایی

به گزارش مجله 90 جعبه، حسین میرزایی در مصاحبه با فارس در خصوص زمان آغاز اقساط تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی دوران کرونا گفت: اولین قسط وام کرونا طبق اعلام بانک مرکزی و اعلام قبلی ستاد تسهیلات کرونا، از تیرماه به میزان 35 هزار و 100 تومان از حساب یارانه سرپرست خانوارها کسر می گردد.

وی اضافه نمود: همچنین 4 میلیون خانوار جدید براساس اطلاعات دریافتی از وزارت کشور شامل خانوارهای با سرپرست دستفروش، پیک موتوری، رانندگان وانت بارها، کارگران ساختمانی بیمه تأمین اجتماعی براساس فهرست سازمان تأمین اجتماعی و خانوارهای یارانه بگیر پنج نفره و بیشتر در صف دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی جدید قرض الحسنه حمایتی قرار دارند.

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی وزارت رفاه گفت: طبق پیامکی که با سرشماره وزارت رفاه با سرپرستان این خانوارها ارسال شده، با ارسال عدد 1 به سرشماره 6369 این افراد تقاضای خود را برای دریافت وام جدید یک میلیون تومانی قرض الحسنه حمایتی اعلام می نمایند. این وام ها نیز 30 ماهه خواهد بود که با اقساط 35 هزار و 100تومانی از حساب سرپرستان خانوار اقساط آن برداشته می گردد.

میرزایی در خصوص اینکه تا به امروز چه تعداد افراد تقاضای این تسهیلات را نموده اند، گفت: هنوز جمع بندی صورت نگرفته و به محض جمع بندی اعلام می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1027

به "4 میلیون خانوار در صف دریافت وام جدید کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 میلیون خانوار در صف دریافت وام جدید کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید