انتقاد نکونام از سازمان لیگ: هر طور بخواهند با فولاد رفتار می نمایند

به گزارش مجله 90 جعبه، سرمربی فولاد خوزستان گفت: نمی دانم سازمان لیگ بر چه اساس و مبنایی بازی را ساعت 18 گذاشته و آن را تغییر نمی دهد.

انتقاد نکونام از سازمان لیگ: هر طور بخواهند با فولاد رفتار می نمایند

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: این ملاقات نیز مثل همه بازی ها سخت است؛ بخصوص این که با پرسپولیسی بازی داریم که در چند سال گذشته قهرمان لیگ شده است. می دانیم که تیم باکیفیتی هستند و بازیکنان تأثیرگذاری دارند که در لحظه می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. با بودن دو - سه نفر از بازیکنانشان در هر بازی و هر تیمی می توانند تأثیرگذار باشند و این کار ما را سخت نموده است.

او ادامه داد: ما باید خیلی کم اشتباه بازی کنیم و برای کسب نتیجه و ضربه زدن به تیم پرسپولیس باید از فرصت هایمان به خوبی استفاده کنیم. باید شرایط بازی را طوری پیش ببریم که کمترین اشتباه را داشته باشیم، با تمرکز بالا بازی کنیم و بتوانیم خواسته هایی را که در زمین داریم را خوب پیاده کنیم تا بتوانیم به پیروزیت برسیم. تیم ما آماده این بازی است و تمرینات خوبی تا به امروز داشته ایم. امیدوارم که بچه ها فردا با تمرکز بالا بتوانند شرایط را خوب پیش ببرند.

سرمربی فولاد در پاسخ به سوالی درباره قضاوت اکرمی در بازی فولاد و سابقه اشتباهات او در ملاقات فولاد برابر نساجی که باعث محرومیت این داور شده بود، گفت: آن بازی برای دو سال پیش بود که اشتباهاتی در آن مسابقه صورت گرفت. آن ملاقات تمام شد و به گذشته فکر نمی کنیم. قطعا داور مسابقه میخواهد فردا برترین عملکردش را با یک قضاوت خوب داشته باشد. تنها توقع ما نیز این است که داور عملکرد خوب و قضاوت عادلانه ای را به نمایش بگذارد تا هر دو تیم از بازی لذت ببرند.

او درباره جابجایی فولاد و پیروزیت در جذب بازیکنی از فهرست مورد نظر او گفت: من فهرست بازیکنان مورد نظر را به باشگاه ارائه نموده ام و تا به امروز پیروز به جذب هیچ بازیکنی نشده ایم ولی باشگاه در حال مذاکره است. آقای گرشاسبی و اعضای محترم هیات مدیره تمام تلاششان را به کار گرفته اند تا بتوانند بازیکنان مد نظر را جذب نمایند و امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد چون من قبل از آمدن به فولاد صحبت هایم را با باشگاه انجام داده ام.

سرمربی فولاد ادامه داد: در طول فصل و در این مدت نیز صحبت هایم را انجام داده ام که بازیکنان مورد احتیاج را جذب کنیم تا عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. مخصوصا این که تیم ما نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و احتیاج داریم که نفرات باکیفیتی را جذب کنیم تا به پیروزیت برسیم. نتایج تمام بازی هایی که در پیش داریم، به شرایطی بستگی دارد که در آینده برایمان رقم خواهد خورد.

او درباره درخواست فولاد برای تغییر ساعت ملاقات برابر پرسپولیس گفت: با توجه به این که بازی استقلال به تعویق افتاده، ما درخواست کردیم که ساعت بازی تغییر کند. دو نکته وجود دارد. یکی این است که ما ساعت شش بازی می کنیم، ساعت هشت بازی تمام می گردد و تیم ما ساعت 9 پرواز دارد. چگونه باید به فرودگاه برسیم؟ درخواست اولیه ما قبل از لغو بازی استقلال بود. نکته دوم این است زمانی که بازی استقلال - طرفدار کلا لغو شده، علت برگزاری بازی در این سرمای شهر تهران و در ساعت 18 را نمی فهمم.

نکونام بعلاوه گفت: چرا باید بازیکنان هر دو تیم سختی بکشند؟ ساعت شش بعد از ظهر دمای هوا منفی است. اصلا دمای هوا صفر درجه باشد، چرا در ساعتی بازی نکنیم که همه بازیکنان و دو تیم لذت ببرند؟ چرا دوست داریم زجر بکشیم و همدیگر را اذیت کنیم؟ اگر قرار است همدیگر را اذیت کنیم، ما نیز بگوییم بازی هایمان در اهواز را در ساعت سه بعد از ظهر برگزار نمایند تا تیم ها در گرما بازی نمایند.

او اضافه نمود: همه می خواهیم از فوتبال لذت ببریم. من نمی دانم سازمان لیگ بر چه اساس و چه مبنایی بازی را ساعت 18 گذاشته و آن را تغییر نمی دهد. ما هر زمانی که اعلام کردیم ساعت بازی مان را تغییر دهید هیچ وقت با ما هماهنگی انجام ندادند. این چندمین بار است که ما اعتراض می کنیم. متأسفانه مردم خوزستان مظلوم هستند و سال جاری نیز تیم فولاد را گیر آورده اند و بعد از دو فصل با پنجره بسته که نتوانستیم یک بازیکن بگیریم، اکنون نیز هر طور که دلشان می خواهد با تیم ما رفتار می نمایند.

نکونام بعلاوه گفت: در چند بازی ما برای تغییر زمان مسابقه نامه زدیم و اصلا هیچ احترامی به ما گذاشته نمی گردد. انگار همه چیز عادی شده و فولاد تیمی است که هر طور دلشان بخواهد می توانند با او رفتار نمایند و هر طور که دلشان بخواهد می توانند درباره اش تصمیم گیری نمایند. برگزاری بازی در ساعت شش بعد از ظهر و در این سرما را متوجه نمی شوم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1889

به "انتقاد نکونام از سازمان لیگ: هر طور بخواهند با فولاد رفتار می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد نکونام از سازمان لیگ: هر طور بخواهند با فولاد رفتار می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید