با شکوه ترین درخت های کریسمس 2014

به گزارش مجله 90 جعبه، هرسال با نزدیک شدن به سال نوی میلادی بسیاری از کشورها در تب و تاب هرچه با شکوه تر برگزار کردن جشن های سال نو و ثبت رکوردی جدید و متفاوت هستند. در این میان، درخت کریسمس به عنوان نماد اصلی فرا رسیدن سال نو، بیشترین نقش را در ثبت این رکوردها دارد. درادامه برترین و متفاوت ترین درخت های کریسمس سال 2014 را به انتخاب وبسایت هافینگتون پست مشاهده می کنید.

با شکوه ترین درخت های کریسمس 2014

درخت شناور در برزیل

این درخت زیبا که در تالاب رودریگوی شهر ریودو ژانیرو، قرار گرفته به عنوان بزرگترین درخت کریسمس درکتاب رکوردهای گینس نیز، ثبت شده است، وزن این درخت 542 تن است و با بیش از 3 میلیون و چراغ رنگارنگ تزیین می گردد.

درخت وارونه پاریس

این درخت وارونه با ارتفاع 82 فوت، در یکی از مراکز خرید شهر پاریس قرار گرفته است.

رکود دنیای درخت کریسمس بشری

عکس های ارائه شده توسط هندوراس مقام ریاست جمهوری از مردم شرکت کننده در یک رویداد برای شکستن رکورد گینس برای بزرگترین درخت کریسمس انسان دنیا، در میدان دموکراسی از خانه ریاست جمهوری در تگوسیگالپا، هندوراس، دسامبر 1، سال 2014. بر اساس گزارش مطبوعات محلی، با 2945 شرکت کننده تشکیل بزرگترین درخت کریسمس انسان در دنیا در شش دقیقه و 28 ثانیه، هندوراس شکست رکورد های آرژانتین در سال 2013 تاسیس شده است.

تغییر رنگ درخت کریسمس مادرید

این درخت درخشان از 30 نوامبر، در میدان کلون مادرید اسپانیا، قرار گرفته است.

درخت کریسمس کنگره امریکا

این صنوبر سفید 88 فوتی چراغانی شده، اصلی ترین درخت کریسمس کنگره ایالت متحده آمریکا ست که در شهر واشنگتن در سی قرار گرفته است،

درخت ساخته شده از ضایعات چوب

این درخت کریسمس عجیب را دانش آموزان مدرسه ای در شهر رانکوره کشور استونی با استفاده از ضایعات چوب کارخانه های محلی ساخته اند. ارتفاع این درخت که از تاریخ 3 دسامبر، آماده شده است، بیش از 33 فوت است.

درخت کریسمس لگویی در سیدنی

این درخت غول پیکر که از ده ها هزار قطعه لگو تشکیل شده است، از تاریخ 2 دسامبر در شهر سیدنی به نمایش درآمده است.

درخت لگویی لندن

کاتریناجونز مدل ساز لگولند، با برای برپا کردن این درخت زیبا و تنومد در غرب لندن، از 300 هزار قطعه لگو استفاده نموده است. ساخت این درخت 26 فوتی، 4 هفته طول کشیده است.

درخت رنگارنگ برلین

این درخت که از چراغ های نورانی و رنگارنگ، ساخته شده است از تاریخ 25 نوامبر در یکی از میدان های شهر برلین آلمان، به نمایش درآمده است.

درخت کریسمس در سئول

این درخت صورتی و نورانی، با 69 فوت ارتفاع، در مقابل تالار پلازای شهر سئول کره جنوبی، قرار گرفته است.

درخت کریسمس لیتوانی

اجرای برنامه های آتش بازی و نورپردازی های ویژه در کنار درخت کریسمس، باعث جلب گردشگران به میدان کلیسای جامع در ویلنیوس، لیتوانی شده است.

درخت کریسمس در نشویل

این درخت زیبا نیز از تاریخ 1 دسامبر در نشویل ایالت تنسی امریکا برپا شده است.

درخت کریسمس پراگ

این درخت زیبا در بازار کریسمس در میدان قدیمی شهر پراگ کشور چک قرار گرفته است. این باز سنتی سالیان سال است که از اواخر سال میلادی شروع به کار می نماید و پر است از خوراکی های و وسایل تزیینی و دکوراسیون مربوط به کریسمس و شروع سال نوی میلادی.

منبع :زومیت

منبع: لست سکند
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 560

به "با شکوه ترین درخت های کریسمس 2014" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با شکوه ترین درخت های کریسمس 2014"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید