تور آلمان ارزان: برترین هتل های مقرون به صرفه هامبورگ؛ شهری بندری در شمال آلمان

به گزارش مجله 90 جعبه، هامبورگ شهری بندری و مهم در آلمان است که گردشگران بسیاری به آن سفر می نمایند؛ با انتخاب هتل های مقرون به صرفه و مالی در این شهر سفری مقرون به صرفه را تجربه کنید.

تور آلمان ارزان: برترین هتل های مقرون به صرفه هامبورگ؛ شهری بندری در شمال آلمان

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

دوست دارید به آلمان سفر کنید؟ فکر شرکت در تور آلمان را دارید؟ اگر در این سفر به هامبورگ نیز سری می زنید، این مقاله را دنبال کنید. هامبورگ از شهرهای مهم کشور آلمان است که از شهرهای مهم بندری محسوب می گردد. این شهر با جاذبه های فوق العاده اش در کنار مراکز خرید و رستوران های متنوعی که دارد، برای هر سلیقه ای گزینه ای عالی را نشان می دهد. سالانه گردشگران بسیاری به این شهر سفر می نمایند و مسافران با توجه به بودجه ای که برای سفر خود در نظر دارند، هتل های این شهر را انتخاب می نمایند. هتل های مقرون به صرفه و مالی در این شهر هتل هایی با کیفیت عالی و موقعیت مناسب هستند که گردشگران علاوه بر تجربه سفر در این شهر زیبا سفری مقرون به صرفه و با کیفیت خوب را تجربه خواهند کرد.

در این مقاله قصد داریم به معرفی هتل های مقرون به صرفه هامبورگ بپردازیم و با برترین های آنان در نوع خدمات و موقعیت آشنا شویم؛ همراه ما باشید.

 • هتل جاجِندهِربِرگ هامبورگ هُرنِر رِنباهن (Jugendherberge Hamburg Horner Rennbah)
 • هتل تیفنتال (Hotel Tiefenthal)
 • هتل بوداپستر هف (Hotel Budapester Hof)
 • هتل مینینگر هامبورگ سیتی سنتر (MEININGER Hotel Hamburg City Center)
 • هاستل جنراتور هامبورگ (Generator Hamburg)
 • هتل بریج این (Bridge Inn Hotel)
 • آرِنا هاستل هامبورگ (Arena Hostel Hamburg)
 • هتل استلا ماریس (Hotel Stella Maris)
 • هتل بِدپارک استِلینگِن (bedpark Stellingen)

هتل جاجِندهِربِرگ هامبورگ هُرنِر رِنباهن (Jugendherberge Hamburg Horner Rennbah)

هتل جاجِندهِربِرگ هامبورگ هُرنِر رِنباهن هاستلی مالی و مناسب برای سفرهای مقرون به صرفه یا اقامت های کاری است. این هاستل معماری مدرن دارد و نمای شیشه ای آن باعث نورگیری بالای این هاستل شده است. این هاستل محیط بی نظیری دارد و مهمانان می توانند از امکانات تفریحی مانند گردهمایی های مختلف، اتاق بازی و محیط دلبازی که برای مطالعه دارد، استفاده نمایند.

اتاق های هاستل با تخت های چند طبقه مبله شده و یک گزینه عالی برای سفرهای گروهی و دانشجویی است؛ اتاق ها دارای امکاناتی همانند اینترنت بی سیم و صندوق امانات است. صبحانه روزانه برای مهمانان تهیه می گردد و بسته های غذا نیز برای دیگر وعده ها برای مهمانان در صورت درخواست تهیه می گردد.

از هتل تا خیابان مونکربرگ استراس 5.4 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 5.4 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 7.7 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 9.4 کیلومتر فاصله دارد. قیمت هاستل نیز در برابر خدمات و امکاناتی که ارائه می نماید، مناسب است.

 • آدرس: 100, 22111 Hamburg, Germany
 • این هاستل دارای 29 اتاق است.
 • امکانات هاستل: پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، رستوران، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، تراس، باغ، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، کتابخانه، میز تنیس، بیلیارد، اتاق بازی، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (فرانسوی، انگلیسی، آلمانی)

هتل تیفنتال (Hotel Tiefenthal)

هتل تیفنتال هتلی مالی و 3 ستاره در هامبورگ است که با امکاناتی که به مهمانان خود ارائه می نماید، آن ها را غافلگیر نموده است. برخورد کارمندان این هتل بسیار عالی و کاملا حرفه ای است و مهمانان را در برترین حالت ممکن هدایت می نمایند. ایستگاه مترو و بسیاری از مراکز خرید در نزدیکی هتل قرار گرفته است و مسافرین به راحتی می توانند به بسیاری از بخش ها به راحتی دسترسی داشته باشند.

اتاق های تمیز و زیبای هتل با دقت بسیاری مبله شده اند و از رنگ های گرم و سرد در کنار هم استفاده شده است و مهمانان آرامش بسیاری در اتاق های خود خواهند داشت. همه اتاق ها دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع، میز کار، تلویزیون و حمامی مجهز به سشوار است.

صبحانه بصورت بوفه ای برای مهمانان تهیه می گردد و با توجه به اینکه در اطراف هتل کافه و رستوران های متعددی وجود دارد مهمانان برای سایر وعده های غذایی خود می توانند به آنجا مراجعه نمایند و در کنار مردم بومی سفر خود را خاطره انگیزتر نمایند.

از هتل تا خیابان مونکربرگ استراس 5.1 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 5.2 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 7.4 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 7.9 کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Wandsbeker Marktstr. 109, 22041 Hamburg, Germany
 • این هتل 3 ستاره است و دارای 48 اتاق است.
 • امکانات هتل: پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، رستوران، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل بوداپستر هف (Hotel Budapester Hof)

هتل بوداپستر هف هتلی مقرون به صرفه در یک موقعیت عالی از شهر هامبورگ است که این ویژگی باعث شده مسافرین بسیاری این هتل را برای اقامت خود در این شهر برگزینند. اتاق های هتل دارای دکوری مدرن هستند و اتاق ها یا با رنگ کرم و قهوه ای یا با آبی آسمانی و فیروزه ای مبله شده اند، که رنگ های استفاده شده از رنگ های آرام بخش برای مهمانان هستند. همه اتاق ها دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع، میز کار، تلویزیون و حمامی اختصاصی هستند.

صبحانه روزانه برای مهمانان تهیه می گردد و برای وعده های غذایی دیگر می توانند به رستوران های اطراف هتل مراجعه نمایند. از هتل تا خیابان مونکربرگ استراس 2.6 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 2.1 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 1 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 9.1 کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Paulinen Str. 18, St. Pauli, 20359 Hamburg, Germany
 • این هتل 2 ستاره است و دارای 45 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل مینینگر هامبورگ سیتی سنتر (MEININGER Hotel Hamburg City Center)

هتل مینینگر هامبورگ سیتی سنتر هتلی میان رده و مالی است که محیط آن بسیار مجذوب کننده و مدرن است و فضایی بسیار رنگی دارد که حس شادابی و نشاط بسیاری را به مهمانان می بخشد. ایستگاه قطار نیز در فاصله 400 متری از هتل قرار گرفته است و مسافرین از موقعیت این هتل بسیار راضی هستند.

اتاق های هتل با رنگ هایی با کنتراست بالا دکور شده اند و برخی از اتاق ها نیز دارای تخت های چند طبقه هستند که یک گزینه عالی برای سفرهای گروهی و محبت آمیز هستند. همه اتاق ها دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی هستند. هتل دارای یک آشپزخانه مشترک نیز است که مهمانان با توجه به احتیاج خود می توانند از امکانات آن بهره ببرند.

صبحانه در یک محیط رنگارنگ، مدرن و زیبا هر روزه برای مسافرین تهیه می گردد و آن ها با یک صبحانه عالی روز خود را در این شهر آغاز می نمایند. از هتل تا خیابان مونکربرگ استراس 4.1 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 3.8 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 2.1 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 9.8 کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Goetheallee 9-11, Haus 3, Altona-Nord, 22765 Hamburg, Germany
 • این هتل 2 ستاره است و دارای 116 اتاق است.
 • امکانات هتل: پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بیلیارد، اتاق بازی، میوه، اسنک بار، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هاستل جنراتور هامبورگ (Generator Hamburg)

هاستل جنراتور هامبورگ هاستلی مالی است که در سال 2012 افتتاح شد و یکی از هاستل های بزرگ شهر است که خدمات خوبی را با توجه به قیمتی که مسافرین پرداخت می نمایند، ارائه می دهند. مهمانان در لابی هتل و کافه آن می توانند با دوستان خود لحظات خوبی را سپری نمایند و حتی با مهمانان دیگر آشنا شوند و گفتگویی محبت آمیز را با مسافرینی از کشورهای مختلف تجربه نمایند.

صبحانه هر روزه برای مهمانان تهیه می گردد و مهمانان می توانند از میان وعده هایی که در کافه هتل سرو می گردد نیز نوش جان نمایند. هتل دارای یک تراس زیبا و رنگارنگ است که یک گزینه عالی برای یک نوشیدنی خوش طعم در بعدازظهر است.

اتاق های هتل دارای فضای بزرگ و دلباز است و همه آن ها پارکت دارند. اتاق ها دارای دکوری مدرن و زیبا هستند و در کنار رنگ سفیدی که برای روتختی ها استفاده شده، رنگ های روشن محیط شادتری را ایجاد نموده است. همه اتاق ها در این هتل دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و حمامی خصوصی است.

از هاستل تا خیابان مونکربرگ استراس 0.6 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 0.9 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 2.9 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 8.9 کیلومتر فاصله دارد. این منطقه برای افراد علاقه مند به موزه ها، خرید و وسایل حمل و نقل عمومی انتخاب مناسبی است.

 • آدرس: Steintorplatz 3, St. Georg, 20999 Hamburg, Germany
 • این هاستل دارای 161 اتاق است.
 • امکانات هاستل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، بار، اسنک بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، کرایه دوچرخه، فکس/فتوکپی، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، هلندی)

هتل بریج این (Bridge Inn Hotel)

هتل بریج این هتلی 2 ستاره در مرکز شهر است که امکانات خوبی را برای مهمانان خود در نظر گرفته و آن ها نه تنها سفری مقرون به صرفه را در این هتل تجربه خواهند، بلکه از امکانات تفریحی که در آنجا برای آن ها در نظر گرفته شده است، بهره مند خواهند شد.

اتاق های هتل دارای دکوری مدرن و زیبا هستند که رنگ های متنوعی در طراحی آن ها استفاده شده است. اتاق های هتل دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون هستند. این هتل دارای سونا و استخر است و یک گزینه عالی برای رفع کردن خستگی در یک روز کاری یا گشت و گذار در شهر است. سالن بدنسازی نیز با وسایل نو یک گزینه عالی برای علاقه مندان به ورزش خواهد بود.

از هتل تا خیابان مونکربرگ استراس 2.6 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 3.1 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 4.4 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 10.9 کیلومتر فاصله دارد.

 • آدرس: Billwerder Neuer Deich 2, 20539 Hamburg, Germany
 • این هتل 2 ستاره است و دارای 99 اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، بار، اسنک بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، کرایه دوچرخه، فکس/فتوکپی، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی)

آرِنا هاستل هامبورگ (Arena Hostel Hamburg)

آرِنا هاستل هامبورگ در یک موقعیت عالی از شهر قرار گرفته است و تنها با 10 دقیقه پیاده روی می توانید به بخش های اصلی شهر دسترسی داشته باشید. این هاستل دارای اتاق های ساده و شیک است که مهمانان اقامت راحتی را در آن ها خواهند داشت و همه اتاق ها دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون هستند.

این هاستل دارای یک آشپزخانه مشترک است که با وسایل کامل مجهز است و مهمانان برای وعده های غذایی خود می توانند به رستوران های متعددی که در اطراف هتل وجود دارد، مراجعه نمایند و با غذاهای محلی و اصیل آلمانی آشنا شوند.

از هاستل تا خیابان مونکربرگ استراس 8 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 7.5 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 6.8 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 7.9 کیلومتر فاصله دارد. قیمت هاستل نیز در برابر خدمات و امکاناتی که ارائه می نماید، مناسب است.

 • آدرس: Fangdieckstraße 20, Lurup, 22547 Hamburg, Germany
 • این هاستل دارای 28 اتاق است.
 • امکانات هاستل: پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، بار، اسنک بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، کتابخانه، فکس/فتوکپی، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل استلا ماریس (Hotel Stella Maris)

هتل استلا ماریس هتلی میان رده در نزدیکی بندر هامبورگ است که چشم انداز زیبایی از آن را به مهمانان خود هدیه می دهد. طراحی داخلی این هتل بی نظیر است و تابلوهای مختلفی با طرح نقشه ها در بسیاری از بخش ها نصب شده و طعم سفر را برای مهمانان مجذوب کننده تر نموده است. در لابی هتل کتابخانه و کامپیوتر برای مهمانان در نظر گرفته شده است و مهمانان می توانند از مطالعه کتاب های متنوع در محیطی زیبا لذت ببرند.

اتاق های زیبای هتل که دارای دکوری ساده اما مدرن هستند، محیطی آرام با امکانات رفاهی خوب را برای مهمانان فراهم می نماید و رنگ آبی در اتاق ها آرامش بیشتری را برای مهمانان ایجاد نموده است. همه اتاق ها دارای اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع، میز کار، حمامی شیک و تلویزیون هستند.

از هاستل تا خیابان مونکربرگ استراس 1.8 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 1.7 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 0.6 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 10 کیلومتر فاصله دارد. این منطقه برای افراد علاقه مند به خرید، رستوران و پیاده روی شهری انتخاب مناسبی است.

 • آدرس: 12, Hamburg Neustadt, 20459 Hamburg, Germany
 • این هتل 2 ستاره است و دارای 49 اتاق است.
 • امکانات هتل: باغ، پارکینگ، اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، بار، اسنک بار، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کتابخانه، فکس/فتوکپی، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، خدمات بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل بِدپارک استِلینگِن (bedpark Stellingen)

هتل بِدپارک استِلینگِن آخرین هتل مقرون به صرفه و مالی در شهر هامبورگ است که در این مقاله برای شما معرفی می کنیم. اتاق های این هتل با رنگ بندی سفید و سبز کمرنگ محیطی سرشار از آرامش و حس خوب را به مهمانان منتقل می نمایند و در کنار امکاناتی مانند تلویزیون صفحه تخت، آشپزخانه (شامل اجاق گاز و دستگاه قهوه ساز)، سشوار، میز، فضای نشیمن و حمام امکانات رفاهی آنان را فراهم می نماید.

در اطراف هتل گزینه های غذاخوری و رستورن های متعددی وجود دارد که مسافرین می توانند با غذاهای محلی و بین المللی آشنا شوند. از هتل تا خیابان مونکربرگ استراس 6.9 کیلومتر، تا دریاچه داخلی آلستر 6.4 کیلومتر، تا بندر هامبورگ 5.6 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی هامبورگ 7.5 کیلومتر فاصله دارد. منطقه استِلینگِن انتخابی مناسب برای مسافران علاقه مند به وسایل حمل و نقل عمومی مناسب، گشت های شهری و بازارهای ماهی است.

 • آدرس: 62, Stellingen, 22525 Hamburg, Germany
 • این هتل دارای 15 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت بی سیم، اتاق های خانوادگی، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، سرویس روزانه اتاق، خدمات شستشو، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، صندوق امانات، روزنامه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

آنچه ذکر شد، تعدادی از برترین هتل های مقرون به صرفه شهر هامبورگ بود؛ بی شک تعداد این هتل ها در این شهر بیشتر است، اما در این مقاله کوشش شد تا هتل هایی ذکر گردد که در نوع خدمات و موقعیتی که قرار دارند، برترین باشند. اگر به این شهر زیبا در کشور آلمان سفر کردید، ما را با تجربیات خود آشنا کنید.

منبع: کجارو / booking.com
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1923

به "تور آلمان ارزان: برترین هتل های مقرون به صرفه هامبورگ؛ شهری بندری در شمال آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان ارزان: برترین هتل های مقرون به صرفه هامبورگ؛ شهری بندری در شمال آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید