تاکید نوبخت بر استمرار اجرای رتبه بندی فرهنگیان در سال 99

به گزارش مجله 90 جعبه، محمدباقر نوبخت بر استمرار اجرای رتبه بندی فرهنگیان در سال 99 تاکید نمود.

تاکید نوبخت بر استمرار اجرای رتبه بندی فرهنگیان در سال 99

به گزارش مجله 90 جعبه، جلسه مشترک نمایندگان بیشتر تشکل های فرهنگیان و مسئولین وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اداری و استخدامی کشور عصر امروز در سازمان برنامه و بودجه کشور به ریاست محمدباقر نوبخت برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا مسئولان وزارت آموزش و پرورش گزارشی از نحوه اجرای نظام رتبه بندی فرهنگیان و افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری در آن وزارت خانه را ارائه کردند.

سپس نمایندگان تشکل های فرهنگیان با اشاره به نحوه و آثار اجرای همزمان نظام رتبه بندی و افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید کردند که این موضوع موجب شده است تا رتبه های مختلف اعم از پایه، ارشد، خبره و عالی همه در یک سطح قرار گیرند و عملا اهداف نظام رتبه بندی مخدوش و باعث نارضایتی بخشی از فرهنگیان شده است.

پس از ارائه نقطه نظرات نمایندگان تشکل های فرهنگیان، دکتر نوبخت با تایید وارد بودن نقدهای فرهنگیان بر نحوه اجرای همزمان رتبه بندی و افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری گفت: هرچند دولت به منظور تکریم فرهنگیان مبالغ و اعتبارات قابل توجهی را برای اجرای نظام رتبه بندی و همچنین افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری اختصاص داد لکن به دلیل عدم تحقق اهداف نظام رتبه بندی که خاص و ویژه فرهنگیان است باید این نظام همچنان از ابتدای سال 99 استمرار یابد که این جمع بندی مورد تایید سایر اعضا نهاده شد.

از این رو مقرر شد تا چگونگی سازوکار استمرار نظام رتبه بندی در جلسه ای که روز آدینه 29 فروردین با حضور نمایندگان تشکل های فرهنگیان و مسوولان نظام آموزش و پرورش و سازمان امور اداری و استخدامی کشور برگزار می گردد کارشناسی و تدوین ونتیجه آن در جلسه روز شنبه 30 فروردین 99 با حضور دکتر نوبخت نهایی و با فوریت اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 852

به "تاکید نوبخت بر استمرار اجرای رتبه بندی فرهنگیان در سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید نوبخت بر استمرار اجرای رتبه بندی فرهنگیان در سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید