فرمول یک ، چهره مردمی برتر سال 97

به گزارش مجله 90 جعبه، با سرانجام رای گیری طرح انتخاب چهره مردمی برتر که به همت برنامه فرمول یک برگزار شده بود، نرگس کلباسی با 1 میلیون رای به عنوان چهره مردمی برتر سال 97 معرفی گشت.

فرمول یک ، چهره مردمی برتر سال 97

به گزارش روابط عمومی این برنامه، در دقایق منتهی به سال تحویل، نرگس کلباسی با نزدیک به یک میلیون رأی به عنوان چهره برتر طرح انتخاب چهره مردمی معرفی گشت اما او به برنامه نیامده بود و ضیا اشاره کرد کلباسی گفته من لحظه تحویل سال را دوست دارم در همان کانکسی باشم که در یک سال و نیم اخیر در کرمانشاه آنجا بوده ام.

  • فرصت دادید تا چهره های مردمی را بشناسیم

کلباسی در گفتگوی تلفنی با علی ضیا اظهار کرد: دوست دارم اول از شما بابت برنامه خوبتان تشکر کنم که این فرصت را به همه ما دادید تا همه نفراتی را که درباره شان صحبت کردید بیشتر بشناسیم و از همه مردم بابت حمایتشان تشکر می کنم. نه فقط در این برنامه بلکه در تمام این مدت که در کنار ما بودند.

وی افزود: خوشحالم که سال نو شده و کارهای بسیاری داریم که در کرمانشاه انجام بدهیم. فعالیت های مختلفی داریم که یکی از آنها مربوط به یاران سبز است. در همه شهرستان های کرمانشاه درخت می کاریم و تا به حال هزار درخت کاشته ایم.

او ادامه داد: بخش بعدی کارمان از صبح شروع می شود و می خواهیم برای بچه ها در روستاهای کرمانشاه پارک بازی تأسیس کنیم تا وقتی این بچه ها بزرگ شدند فقط تصویر خرابی ها جلوی چشمشان نیاید.

اینها کار نیست بلکه زندگی است که عاشقش هستم

کلباسی در پاسخ به اینکه آیا از این همه کار، خسته نمی شود؟ شرح داد: اینها کار نیست، من عاشق این زندگی هستم و این کارها را با جان و دل انجام می دهم.

وی همچنین به اینکه معلم زبان فارسی دارد و فارسی نوشتن او در حال بهتر شدن است، اشاره کرد.

ضیا نیز گفت به زودی به کرمانشاه می رود تا تندیس چهره مردمی برتر سال 97 را به دست او برساند. ایسنا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 49

به "فرمول یک ، چهره مردمی برتر سال 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمول یک ، چهره مردمی برتر سال 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید