مقاله: موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)

به گزارش مجله 90 جعبه، موزه فیلد شیکاگو، بی­نظیرترین و بهترین محل برای برگزاری مراسم­های ویژه می­باشد. ما پذیرای مراسم­های مختلف، از یک شام دوستانه تا مهمانی­های عالی 10.000 نفری هستیم! با ارائه خدمات عالی و نمایشگاه­ های فوق العاده، شما و مهمانانتان را گرامی می­داریم. در تمامی سال، گروه­ های مردمی می­توانند بیش از 35 نمایشگاه مشهور را ببینند و لذت ببرند. فراموش نکنید که به نمایشگاه پستانداران آسیا و سالن­های آمریکای بومی سر بزنید. از بخش مصر باستان دیدن کنید و مومیایی­های اسرارآمیز را ببینید، و مهمانانتان را به سالن جواهرات ببرید تا از دیدن زیبایی­های این نمایشگاه شگفت زده شوند. میتینگ روزانه در فضای باز، تئاتر و تراس فضای بیرونی هم موجود است.

مقاله: موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)

بهترین زمان بازدید: در طول تابستان، قبل از ساعت 11 صبح حداقل جمعیت در موزه حضور خواهند داشت.

تورهای رایگان برای بازدید از جاذبه­ ها موجود است. برای جزئیات برنامه­ ها، قسمت اطلاعات را ببینید.

در iTunes و Google Play برنامه موزه فیلد برای همه را جستجو کنید.

می­توانید به شیکاگو بیایید تا از تاریخ 6/4 میلیارد ساله زمین بازدید کنید. به صورت آنلاین وقت رزرو کنید و در سایت fieldmuseum.org بلیط خریداری نمایید.

ظرفیت نمایش­ها سریع تکمیل می­شود! همین که به موزه رسیدید سریع به تئاتر سه بعدی بروید و برای نمایش بعدی جا رزرو کنید.

گروه­ های ده نفره یا بیشتر می­توانند از تخفیف­های ورودی بهره ببرند. در این موزه، SUE به نمایش گذاشته شده که کامل­ترین تی رکسی است که تا کنون کشف شده! می­توانید 23 مومیایی مصری، سالن جواهرات و یشم، نمایشگاه اینکاها و آزتک­های باستانی را ببینید و در سالن دایناسورها، از تاریخ 4 میلیارد ساله زمین دیدن کنید. همراه گروه خود و یک راهنمای متخصص به تورهای مختلف بروید، پشت صحنه نمایشگاه­ ها را ببینید و از شیرهای آدمخوار ساوو بازدید کنید. موزه فیلد در دانشگاه موزه شیکاگو قرار دارد و در آن امکانات غذاخوری، نمایش و کلینیک فراهم می­باشد. همچنین می­توانید نمای فوق العاده­ای از دریاچه میشیگان و خط افق مرکز شهر شیکاگو را تماشا کنید.

منبع مقاله: موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)

انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1791

به "مقاله: موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید