پیام از اروپا به امیر قلعه نویی؛ ما همه پشتت هستیم!

به گزارش مجله 90 جعبه، مهاجم ملی پوش فوتبال ایران از امیر قلعه نویی سرمربی تازه تیم ملی حمایت کرد.

پیام از اروپا به امیر قلعه نویی؛ ما همه پشتت هستیم!

اللهیار صیادمنش لژیونر کشورمان در تیم هال سیتی بعد از سپری کردن دوران مصدومیتش در چند بازی اخیر تیمش به صورت بازیکن جایگزین بازی کرد. ما این گفت وگو با صیادمنش را در حالی انجام دادیم که او و هم تیمی هایش باید مهیای بازی با تیم صدرنشین می شدند

بعد از مصدومیت شدیدت چند بازی را به شکل بازیکن جایگزین به میدان رفتی که این مسأله قطعاً اتفاق خوبی برایت بود.

حتماً همین طور است. در بازی اول بعد از مصدومیتم ده دقیقه و در بازی دومم که برگشتم 15 دقیقه برای تیمم به میدان رفتم . به شرایط بازی برگشتم و نشان دادم که هنوز هم می توانم مهره قابل اتکایی برای تیمم باشم. سعی کردم در همان دقایق هم خواسته های مربی را اجرا کنم.

چه زمانی به ترکیب برمی گردی؟

الان که با شما حرف می زنم با بقیه بچه های تیم در حال آماده شدن برای بازی مقابل برنلی تیم صدرنشین هستیم. من هم در کوشش هستم که برترین نمایش ممکن را ارائه دهم. خوشبختانه روحیه خودم خیلی بهتر شده و فکر می کنم همین شرایط روحی خوب به من یاری می نماید که در آینده نزدیک دوباره بتوانم خواسته های سرمربی ام را در زمین اجرا کنم.

اتفاقاً سرمربی ات هم روی تو حساب زیادی بازی نموده.

سرمربی تیم به من اعتقاد دارد و من هم همواره سعی نموده ام هر تعداد دقیقه ای که به میدان رفتم جواب اطمینان سرمربی را بدهم. ان شاءالله دوباره خیلی زود به همان بازیکن مد نظر سرمربی و طرفداران تبدیل شوم.

در رابطه با انتخاب سرمربی تازه تیم ملی چه نظری داری؟

سرمربی انتخاب شده مربی خیلی خوبی هستند و از تجربه و کارایی لازم برخوردارند. من اعتقاد خاصی به مربیان ایرانی دارم و معتقدم این مربیان هم از کارایی و دانش لازم برخوردارند. در خصوص موفقیت هم ما نباید پیش داوری کنیم و از حالا فشار روی سرمربی مان بگذاریم و به دور از هرگونه حاشیه با وحدت و یکدلی و اتحاد تیمی برترین نمایش ها را با تیم ملی ارائه دهیم. برای موفقیت تیم ملی هم باید امیدوار باشیم و از ایشان بیشتر حمایت کنیم. لژیونرها از سرمربی تیم ملی حمایت خواهند کرد و حتماً در کنار سایر بازیکنان برترین همکاری را خواهند داشت تا تیم قدرتمندی بسازیم و برترین باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 اسفند 1401 بروزرسانی: 25 اسفند 1401 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2141

به "پیام از اروپا به امیر قلعه نویی؛ ما همه پشتت هستیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام از اروپا به امیر قلعه نویی؛ ما همه پشتت هستیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید