کشتی فرنگی

بازگشت فرنگی&zwnjکار مغضوب به میدان، حضور سعید عبدولی در لیگ برتر

به گزارش خبرنگاران، اواسط امسال بود که سعید عبدولی با انتقاد تند خود از شرایط کشتی، خواسته یا ناخواسته وارد مسائل حاشیه ای و حذف از گردونه مدعیان شد که بزرگترین تبعات آن، عدم دعوت به اردوی تیم ملی و غیبت در رقابتهای انتخابی بود؛ به طوری که بعضی از اهالی...

26 دی 1399

موسایی: عضو پیشین تیم ملی کشتی از بیمارستان مرخص شد، حال گرایی خوب است

رئیس هیئت کشتی استان فارس گفت: مهدی نصیری چند روزی بیمارستان بستری شد چون بخشی زیادی از ریه اش درگیر ویروس کرونا شده بود، اما خوشبختانه وضعیتش رو به بهبود است.

29 آذر 1399

اخلاقی: تست کرونای کادر فنی کشتی فرنگی منفی بود، فرصت نشده درباره جام جهانی صحبت کنیم

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: در این ایام که محمد بنا بیمار شد، خیلی فرصت نشده تا در خصوص مسئله کشتی و حضور در جام جهانی صحبت کنیم و بیشتر پیگیر حالش بودم.

28 آذر 1399

لزوم شفاف سازی از سوی فدراسیون کشتی، امیدواریم دوپینگ نباشد!

به گزارش خبرنگاران، نخستین روز از رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در حالی برای نمایندگان ایران به انتها رسید که نتیجه آن دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز در پنج وزن نخست بود. البته یک اتفاق عجیب و بحث برانگیز هم رخ داد که یک مدال را از ایران گرفت و شایعات...

14 فروردین 1399

4 مدال طلا، نقره و برنز حاصل کار فرنگی کاران ایران در روز نخست

نمایندگان کشورمان در خاتمه مسابقات روز نخست رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا به 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز دست یافتند.

14 فروردین 1399

راز رها کردن مسابقه کشتی گیر فرنگی در نیمه نهایی قهرمانی آسیا فاش شد

فدراسیون کشتی پاسخ مثبت آزمایش دوپینگ ملی پوش کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا را تایید و توضیحاتی را درباره کناره گیری این فرنگی کار ارائه کرد.

2 اسفند 1398

کمیته اسکان ستاد برگزاری مسابقات جهانی کشتی در خراسان شمالی تشکیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به تشکیل کمیته اسکان ستاد برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه های دنیا در بجنورد، این رویداد را فرصتی برای معرفی ظرفیت های استان به مهمانان داخلی و خارجی دانست.

1 بهمن 1398

چهار نماینده ایران به دیدار فینال راه یافتند

چهار ملی پوش کُشتی کشورمان به دیدار فینال و سه نماینده به دیدار رده بندی مسابقات بین المللی جایزه بزرگ گرجستان راه یافتند.

14 شهریور 1398