تنها تفاوت پرسپولیس و نساجی در بی عرضگی من بود

به گزارش مجله 90 جعبه، به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی پس از شکست سه بر یک نساجی مازندران مقابل پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال گفت: تفاوت دو تیم در یک چیز بود. آنها تیمی با سرمربی شجاع و کاربلد بودند. یک تیم هم با بازیکنان خوب و سرمربی بی عرضه ای مثل من که نمی توان از بازیکنانم ایراد بگیرم. من یک سرمربی بی عرضه و ناشی هستم و فرق دو تیم همین بود.

تنها تفاوت پرسپولیس و نساجی در بی عرضگی من بود

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اضافه نمود: بی جهت نیست که پرسپولیس 5 دوره قهرمان لیگ شده است. آنها 4 روز پیش در سوپرجام باختند، اما امروز فوتبالی فراتر از آن بازی انجام دادند و خیلی خوب برگشتند. مقصر اصلی این باخت فقط من بودم. نداشتن شجاعت و عدم ریکاوری خوب منجر به شکست تیمم در این بازی شد، تیمی که در 5 دقیقه اول دو گل دریافت می کند قطعاً مربی اش یک مربی بی عرضه است.

الهامی یادآور شد: بازیکنان به بازی برگشتند و تلاش کردند و فرصت های زیادی داشتیم و می توانستیم برگردیم. 10 نفره هم فرصت هایی داشتیم، اما به هدف نرسیدیم. باید شهامت این را داشته باشیم که به مردم جواب بدهیم و با صداقت گفتار با پذیرفتن اشتباهات در ادامه راه بتوانیم پیروز باشیم.

سرمربی نساجی در ادامه صحبت هایش به انتقاد از یک مجری پرداخت و گفت: آقایی که مجری هستی شما وام دار و مجری تمام مردم ایران هستی نه فقط چند تیم خاص. شما می گویی این تیم اینقدر سود کرده و آن تیم آنقدر. پشت تریبون بیت المال نشسته ای پس حق مردم مازندران را هم در نظر بگیر. نمی خواهم شکست را گردن یک برنامه بیندازم و اگر پیروز هم می شدیم همین صحبت ها را می کردم. همان اول گفتم مقصر فقط من هستم و دست تک تک بازیکنان نساجی را می بوسم.

سرمربی نساجی درباره عملکرد داور مسابقه با پرسپولیس شرح داد: فکر کنم گل دومی که زدیم آفساید نبود ولی این چیزی از ارزش های آقای مهدویکم نمی کند. شاید این اشتباهات می توانست به نفع ما رقم بخورد ولی به نفع حریف رخ داد. ایوب کریمیان هم که اخراج شد کارت زرد اولش درست نبود. از داور ایراد نمی گیرم و ما هم سود برده ایم ولی هیچ وقت اینطور نبوده که ذهنیت ها را به سمت تیم ها عوض کنیم. اگر یک جمله را بگوییم شاید به 4-3 تیم بربخورد ولی تیم هایی هستند که این آقایان مجری آنها را دوست دارند و راستا را به سمتی می برند که دلشان می خواهد.

الهامی دوباره از پرسپولیس صحبت کرد و گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و باید بپذیریم که شکست خوردیم. اگر نپذیریم در ادامه راه دچار مشکل می شویم. باید ضعف ها را برطرف کنیم. اگر صحبتی درباره برنامه ای کردم برای این بود که می دانستم این اتفاقات رخ خواهد داد. مشکل بازی فقط ساکت الهامی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1927

به "تنها تفاوت پرسپولیس و نساجی در بی عرضگی من بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها تفاوت پرسپولیس و نساجی در بی عرضگی من بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید