توضیحات یکی از مدیران AFC درباره شرایط تراکتور، صعود النصر؛ محتمل ترین گزینه

به گزارش مجله 90 جعبه، یکی از مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیحاتی درباره شرایط ملاقات تراکتور ایران و النصر عربستان ارائه کرد.

توضیحات یکی از مدیران AFC درباره شرایط تراکتور، صعود النصر؛ محتمل ترین گزینه

به گزارش خبرنگاران، امروز (چهارشنبه) با مثبت شدن تست کرونای دو بازیکن تراکتور، این باشگاه طی نامه ای به فدراسیون فوتبال اعلام نمود که کنفدراسیون فوتبال آسیا یا باید ملاقات مقابل النصر را به تعویق بیندازد، یا تراکتور از حضور در مسابقه انصراف می دهد.

یکی از مدیران AFC در گفت وگو با سایت عربی کوره در همین باره گفت: قوانین AFC درخصوص برگزاری بازی ها در شرایط شیوع کرونا بسیار شفاف است و همه باشگاه ها با آن آشنا هستند. در بند 4.3 آیین نامه مسابقات به صراحت آمده اگر تیم مورد نظر به هر دلیلی، کمتر از 13 بازیکن برای یک مسابقه داشته باشد (شامل یک دروازه بان)، نمی تواند در آن بازی به میدان برود و خودش مسئول بازی نکردن در این ملاقات است که این موضوع، انصراف از مسابقه تلقی می گردد.

وی در ادامه گفت: کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال آنالیز نامه و در نظر گرفتن شرایط ویژه است که در دوره فعلی رقابت ها، اعمال این شرایط به خاطر برنامه بازی ها امری سخت است. پس احتمال کمی دارد که شرایط تراکتور، جزو شرایط ویژه محسوب گردد و محتمل ترین گزینه، در نظر گرفتن انصراف تراکتور و صعود النصر به مرحله یک چهارم نهایی خواهد بود.

مطابق برنامه رقابت ها، تراکتور روز 23 شهریور باید به مصاف النصر عربستان برود که برگزاری این مسابقه در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1702

به "توضیحات یکی از مدیران AFC درباره شرایط تراکتور، صعود النصر؛ محتمل ترین گزینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات یکی از مدیران AFC درباره شرایط تراکتور، صعود النصر؛ محتمل ترین گزینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید