جاودانگان 2؛ کلویی ژائو می خواهد دنباله فیلم نو مارول را بسازد

به گزارش مجله 90 جعبه، کلویی ژائو امیدوار است که بتواند جاودانگان 2 را بسازد. جاودانگان هنوز در سینماها اکران نشده اما در حال حاضر، شور و شوق زیادی در بین تماشاگران ایجاد کرده است و انتظار می رود اثری پرفروش تر از بیوه سیاه و شانگ چی و افسانه ده حلقه باشد. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در 18 اکتبر 2021 در سالن ال کاپیتان هالیوود تجربه کرد و همچنین در 24 اکتبر 2021 هم در ونیز به نمایش درآمد.

جاودانگان 2؛ کلویی ژائو می خواهد دنباله فیلم نو مارول را بسازد

جاودانگان تازهترین فیلم در جهانی سینمایی مارول و همچنین پروژه ای پرشور برای کارگردان برنده جایزه اسکار، کلویی ژائو است. رییس استودیو مارول، کوین فایگی، کارگردانی ژائو در فیلم و سبک منحصر به فردی را که او به جهانی سینمایی مارول آورده، تحسین کرده است.

ستارگان مختلف فیلم ها از ژائو به عنوان یک فیلم ساز که در صحنه حضور دارد و با عوامل به نحو احسن همکاری می کند تمجید کرده اند. استودیوی مارول، کنترل و آزادی عمل زیادی به ژائو داده است و روی دیدگاه خلاقانه اش برای راه اندازی یک فرنچایز تازه در جهان در حال رشد مارول حساب می کند، اتفاقی که خود کارگردان اعتراف می کند که ریسکی بزرگ برای مارول است.

در حالی که جاودانگان هنوز به طور رسمی منتشر نشده، ژائو از حالا امیدوار است که بتواند جاودانگان 2 را بسازد. ژائو در مصاحبه با پلی لیست درباره دستاوردهایش در فیلم اول و امیدواری خود برای بازگشت دوباره به مارول برای ساخت فیلم دوم صحبت کرد. در حال حاضر، ساخت هیچ دنباله ای برای جاودانگان به عنوان بخشی از پروژه های آینده، اعلام نشده اما استودیو اشاراتی به تولید دنباله داشته است. ژائو گفت:

چیزی که من در فرایند ساخت این فیلم دوست داشتم این بود که این فیلم بسیار نزدیک به ریشه جهانی سینمایی مارول است و می تواند پیامد بزرگی در حرکت رو به جلوی جهانی سینمایی مارول داشته باشد. ما با در نظر گرفتن گذشته و آینده این جهان، می توانیم با داستان بازی کنیم و هر کاری که می خواهیم انجام دهیم و یک فیلم مستقل قوی بسازیم و همه چیز را نمایش دهیم. مطمئنا به محض این که از من بخواهند برای دنباله برگردم، در یک چشم بر هم زدن حاضر خواهم شد. فعلا باید ببینیم چه می شود.

احتمال بازگشت ژائو برای فیلم جاودانگان 2 زیاد است، زیرا به نظر می رسد استودیو مانند رایان کوگلر، کارگردان پلنگ سیاه، رابطه کاری قوی و خوبی با این فیلمساز تحسین شده دارد. اگر دنباله ای ساخته شود، شانس این کارگردان جهانی سینمایی مارول، از همه افراد بیشتر است. جان فاورو و جاس ویدون به ترتیب دو فیلم اول مرد آهنی و انتقام جویان را کارگردانی کردند اما هر دو از ساخت فیلم سوم کناره گیری نمودند. سه فیلم اول ثور، کارگردانان مختلفی داشتند و با بازگشت تایکا وایتیتی در فیلم ثور: عشق و تندر، اولین باری بود که شاهد یک کارگردان ثابت برای دو فیلم ثور بودیم.

اسکات دریکسون کارگردان دکتر استرنج و آنا بودن و رایان فلک کارگردانان کاپیتان مارول، پس از یک فیلم، استودیو را ترک کردند و سم ریمی و نیا داکوستا به ترتیب کارگردانی دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی و مارول ها را بر عهده گرفتند. در حال حاضر، جیمز گان (نگهبانان کهکشان)، پیتون رید (مرد مورچه ای) و جان واتس (مرد عنکبوتی) تنها فیلم سازانی در جهانی سینمایی مارول هستند که هر سه قسمت سه گانه مربوطه خود را هدایت کرده اند.

عوامل مختلفی درباره زمان انتشار جاودانگان 2 وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. ژائو در حال حاضر قرار است نسخه تازهی از دراکولا را برای یونیورسال پیکچرز کارگردانی کند اما هنوز هیچ اطلاعیه ای از نام بازیگران یا تاریخ شروع تولید آن پروژه، اعلام نشده است. بیشتر دنباله های مارول با فاصله سه سال منتشر می شوند. بنابراین احتمالا جاودانگان 2 در یکی از تاریخ های اکران 2024 که برای یک فیلم بدون عنوان مارول ذخیره شده است، عرضه شود. اگرچه با توجه به تعداد زیادی از فیلم های مارول مانند تیغه، چهار شگفت انگیز و کاپیتان آمریکا 4 که تاریخ اکران ندارند و همچنین با اضافه شدن دنباله ی شانگ چی و افسانه ده حلقه، ممکن است فاصله بین فیلم اول و دوم جاودانگان، مانند دنباله های پلنگ سیاه و کاپیتان مارول به چهار سال افزایش یابد و فیلم دوم در سال 2025 اکران شود.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1792

به "جاودانگان 2؛ کلویی ژائو می خواهد دنباله فیلم نو مارول را بسازد" امتیاز دهید

1 کاربر به "جاودانگان 2؛ کلویی ژائو می خواهد دنباله فیلم نو مارول را بسازد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاودانگان 2؛ کلویی ژائو می خواهد دنباله فیلم نو مارول را بسازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید