سفر استانی جهانگیری برای پیگیری مقابله با کرونا

به گزارش مجله 90 جعبه، معاون اول رئیس جمهور برای شرکت در جلسات استانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به خراسان رضوی، مازندران و گیلان سفر می نماید.

سفر استانی جهانگیری برای پیگیری مقابله با کرونا

لذت بخشترین تجربه سفر را با مسافرت تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری مجله 90 جعبه از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور فردا (یکشنبه) سفری دو روزه به استان های خراسان رضوی، مازندران و گیلان خواهد داشت و در جلسات استانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در این استان ها شرکت خواهد نمود.

معاون اول رئیس جمهور همچنین در جریان این سفرها، در مورد برنامه ها و تدابیر محلی استان های فوق الذکر برای پیشگیری، مدیریت و مقابله با ویروس کرونا و اقدامات صورت گرفته برای درمان مبتلایان کرونا و آنالیز نیازهای ضروری به اقلام بهداشتی و درمانی با مدیران این استان ها تبادل نظر خواهد نمود و از نزدیک در جریان فرایند رسیدگی و ارائه خدمات درمانی در این سه استان قرار خواهد گرفت.

برنامه سفرهای معاون اول رئیس جمهور به استان های درگیر کرونا، در راستای سرکشی و نظارت بر فرایند پیشگیری و مقابله با کرونا است که از روز پنجشنبه 29 اسفند 1398 با حضور در جلسه پیشگیری و مقابله با کرونا استان تهران آغازشده است.

انتهای پیغام/4106/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 782

به "سفر استانی جهانگیری برای پیگیری مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر استانی جهانگیری برای پیگیری مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید