فریب شاخ مجازی از سوی مرد اعدامی

به گزارش مجله 90 جعبه، مهندس قلابی ساکن استرالیا که دختری 20 ساله را در فضای مجازی فریب داده بود، یک زندانی زیر تیغ است . متهم برای پرداخت دیه چهار میلیاردی مقتول از زندان کلاهبرداری می نماید.

فریب شاخ مجازی از سوی مرد اعدامی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، اوایل اردیبهشت سال جاری دختر20 ساله ای با حضورنزد بازپرس کشیک دادسرای جنایی تهران ازمردی اعدامی به اتهام تهدید به قتل شکایت کرد.

شاکی در تحقیقات گفت :دراینستاگرام فعالیتم زیاد بود، یک روز فردی برایم پیغام فرستاد و ارتباطش با من شروع شد .

وی مدعی بود مهندس ومدیر کارخانه ای در تهران است. همچنین کارخانه دیگری در استرالیا دارد. ارتباط مان ادامه داشت تا این که راز عجیبی را فاش کرد و مدعی شد، چند سال قبل در جریان دزدی مسلحانه از طلافروشی مرتکب قتل طلافروش شده و یک بار پای چوبه دار رفته و اکنون خانواده مقتول برای رضایت چهار میلیارد تومان می خواهند. او دست بردار نبود و می گفت باید پول دیه را هر طور شده برایش جور کنم. وقتی قبول نکردم ، افرادی را سایه به سایه به تعقیبم فرستاد. یک روز در خیابان افرادی به من حمله نموده و کتکم زدند. او دستور داده بود مرا با خودرو زیر بگیرند و بکشند که ناکام ماندند.

درادامه آنالیز ها رد متهم در زندان به دست آمد و پس از انتقال به پلیس آگاهی گفت : تهدید و سوء قصدی در کار نیست.

خانواده مقتول دیه چهار میلیارد تومانی برای رضایت می خواستند. با کلاهبرداری تلفنی 100 میلیون تومان جور کردم تا این که با شاکی آشنا شدم. وقتی فهمید که یک اعدامی ام تصمیم گرفت برای آزادی ام و کاهش مبلغ دیه با من ازدواج کند، اما زیر قول و قرارهایش زد و ارتباطش را قطع کرد.

در ادامه ماموران گوشی مرد اعدامی را توقیف نموده ودرآنالیز آن پیغام های تهدید آمیز یافتند که نشان می داد شاکی را تهدید به قتل و دستور کشتن وی را صادر نموده است.

گروه حوادث روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1598

به "فریب شاخ مجازی از سوی مرد اعدامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریب شاخ مجازی از سوی مرد اعدامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید