قیمت محصولات طرح پیش فروش سایپا در بازار

به گزارش مجله 90 جعبه، زمان پیش فروش سایپا به مناسبت دهه فجر 1401 اعلام شد. بر اساس بخشنامه سایپا چهار خودرو ساینا S، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX در این طرح عرضه می گردد. اما این خودرو ها در بازار چه قیمتی دارند؟

قیمت محصولات طرح پیش فروش سایپا در بازار

پس از ایران خودرو، طرح پیش فروش سایپا نیز به مناسبت دهه فجر برگزار گردید که از روز پنجشنبه، 13 بهمن 1401، شروع می گردد. البته متقاضیان طرح جوانی جمعیت از صبح روز یکشنبه، 16 بهمن امکان ثبت نام دارند.

در این طرح پیش فروش، چهار خودرو ساینا S، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX در دو طرح فروش عادی و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت عرضه شده اند.

حال باید پرسید که خودرو های عرضه شده در طرح پیش فروش سایپا در بازار آزاد با چه قیمتی خرید و فروش می شوند؟

در حال حاضر خودرو ساینا S در بازار آزاد با قیمت 315 میلیون تومان خرید و فروش می گردد. بعلاوه کوییک مدل R اتوماتیک در بازار 417 میلیون تومان قیمت دارد.

در این میان، باید اشاره نمود که دو مدل از خودرو کوییک GX هنوز به بازار عرضه نشده است. در نتیجه قیمت بازاری برای این خودرو در دسترس نیست.

شرایط ثبت نام طرح پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه نو سایپا، متقاضیان می توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه، 13 بهمن 140، در این طرح ثبت نام کنند. کسانی شرایط ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا را دارند که دارای حساب وکالتی و موجودی به اندازه 120 میلیون تومان جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های این بخشنامه باشند.

در این مرحله از طرح پیش فروش سایپا؛ ساینا s، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX عرضه می گردد. بر اساس جدول بالا، قیمت خودرو در این طرح مطابق با قیمت روز خودرو حساب حساب می گردد.

متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش سایپا می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

متقاضیانی امکان ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا برای دهه فجر را دارند که تا ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 1401/11/12 تمام فرایند های اعلام شده را تکمیل کنند.

بر اساس اعلام خودروسازی سایپا، هفته آینده نیز متقاضیان شرکت در طرح جوانی جمعیت امکان ثبت نام دارند.

امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 16 بهمن به مدت سه روز برای متقاضیان این طرح فراهم است.

فرایند فروش به وسیله تعریف حساب وکالتی، مانند طرح فروش قبلی این شرکت خودروسازی، شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیست.

منبع: تجارت نیوز

منبع: فرارو
انتشار: 14 بهمن 1401 بروزرسانی: 14 بهمن 1401 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2124

به "قیمت محصولات طرح پیش فروش سایپا در بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت محصولات طرح پیش فروش سایپا در بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید