مبینی: رسولی پیگیر ازدواج در بلاروس است و سه هفته دیگر به ایران بازمی گردد

به گزارش مجله 90 جعبه، سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: پدر حسین رسولی گفت که فرزندش پیگیر ازدواج در بلاروس است و تا سه هفته آینده به ایران باز می گردد.

مبینی: رسولی پیگیر ازدواج در بلاروس است و سه هفته دیگر به ایران بازمی گردد

به گزارش مجله 90 جعبه و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی مبینی در خصوص اردوی آمادگی حسین رسولی و بهنام شیری دو پرتابگر دیسک کشورمان در بلاروس گفت: این دو ورزشکار در دوره مدیریت قبل به بلاروس اعزام شدند تا زیر نظر یک مربی اهل این کشور تمرینات خود را تا 23 فروردین ماه که پایان تفاهم نامه آنها با سرپرست قبلی فدراسیون بوده است، ادامه بدهند.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است در این مدت هر نوع همکاری که نیاز بود از طرف فدراسیون صورت گرفت، تا جایی که در هفتم فروردین ماه مبلغ 4 هزار و 150 یورو و در مرحله بعد در اردیبهشت ماه نیز 4 هزار یورو به آنها پرداخت کردیم و حتی در نامه ای به فدراسیون بلاروس خواستار حضور این دو ورزشکار در مسابقه کسب سهمیه آن کشور شدیم که مورد موافقت قرار نگرفت و مسابقات نیز بدلیل شیوع کرونا لغو شد.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی با اشاره به پایان تفاهم نامه برای اردوی آمادگی این دو ورزشکار که 23 فروردین ماه بوده است، توضیح داد: بعد از این زمان، چهار بار برای بلیت برگشت به تهران اقدام کردیم که متاسفانه بدلیل شیوع کرونا و عدم پروازها، بازگشت این ورزشکاران ممکن نشد، اما با این حال به آنها تاکید کردم که به دلیل اولویت سلامتی، با مربی خود ادامه ندهند و از طرفی سفارت ایران نیز نهایت همکاری را برای تغذیه آنها بعد از پایان تفاهم نامه به عمل آورد.

مبینی با بیان اینکه زمان بازگشت این دو ورزشکار از مینسک بلاروس به تهران یکشنبه یازدهم خردادماه بوده است، توضیح داد: این تاریخ از یک هفته قبل به آنها اعلام شده بود، اما صبح روز پرواز مطلع شدم که حسین رسولی به دلیل مسائل شخصی امکان بازگشت ندارد و بلافاصله پیگیری کردم. پدر این ورزشکار گفت که فرزندش پیگیر ازدواج در بلاروس است و آنها در جریان کامل قرار دارند و تا سه هفته آینده باز می گردد.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: در این مدت به عنوان مسئول فدراسیون نهایت همکاری و حمایت مادی و معنوی را از ورزشکاران در اردوی بلاروس داشتم و از همکاری های وزارت امور خارجه، سفارت ایران در بلاروس و وزارت ورزش و جوانان تشکر می کنم.

وی تاکید کرد: آمادگی دارم هر گونه همکاری را انجام بدهم تا سه هفته آینده که بنا به گفته حسین رسولی و پدرش پیگیر امور ازدواج هستند ، با اولین پرواز چارتر برگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 957

به "مبینی: رسولی پیگیر ازدواج در بلاروس است و سه هفته دیگر به ایران بازمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبینی: رسولی پیگیر ازدواج در بلاروس است و سه هفته دیگر به ایران بازمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید