مقاله: اگر عاشق فضای باز هستید 6 مکان برای زندگی در کانادا به شما معرفی میکنیم

به گزارش مجله 90 جعبه، با یک ساعت رانندگی از شهر کبک به یک خانه رویایی دوستدار طبیعت میرسید،. Charlevoix که به عنوان ذخیره گاه یونسکو ثبت شده است، شامل بسیاری از منطقه ها کشاورزی، رودخانه ها، جنگل های مخلوط و زیست بوم های کوهستانی است. منظره ها بی نظیر آن به وسیله یک شهاب سنگ که بیش از 400 میلیون سال قبل به آن برخورد نموده بود شکل داده شد و یک زمین بازی طبیعی برای فعالیت در فضای باز مانند قایقرانی، پیاده روی، ماهیگیری و اردو زدن در یکی از سه پارک ملی آن یا در میان کوه های لورنت ایجاد کرد. اگر مسیرهایی با چشم اندازهای کوهستانی و فرصت های مختلف در طول سال برای ماجراجویی در فضای باز در فهرست شما قرار گرفته است، Charlevoix را مکانی مجذوب کننده در نظر بگیرید.

مقاله: اگر عاشق فضای باز هستید 6 مکان برای زندگی در کانادا به شما معرفی میکنیم

اگر در پی تنهایی، سواحل و زندگی در ساحل هستید، North Rustico در جزیره پرنس ادوارد مجذوب کننده است. این شهر کوچک، حدود 600 نفر جمعیت، به علت سنت ماهیگیری، جامعه گره خورده با دریا شناخته شده است. در ماه های گرمتر، زندگی در کنار اقیانوس با ماهیگیری در اعماق دریا، قایقرانی یا پارو زدن در امتداد خط ساحلی را تجربه کنید. در تابستان در سواحل مجاور قدم بزنید یا آفتاب بگیرید یا در ماه های زمستان از منظره ها طبیعی و بادگیر لذت ببرید. همچنین، این شهر کوچک کمتر از 10 دقیقه رانندگی یا 10 کیلومتر دوچرخه سواری زیبا به Cavendish (حدود 7500 نفر جمعیت) میرسد، سواحل بیشتر، زمین های گلف و تمام امکانات مورد احتیاج برای لذت بردن از زندگی در شهر کوچک فراهم است

شاید تعجب کنید اگر بدانید جزیره ای در نوا اسکوشیا جزیره شماره 1 آمریکای شمالی نامگذاری شده است. پس از کسب اطلاعات در خصوص Cab Breton Trail Cabot Trail 298 با چشم اندازهای اقیانوس، اردوگاه های کنار اقیانوس در پارک ملی Cape Breton Highlands و بعضی از برترین فرصت های پیاده روی، دوچرخه سواری و موتور سیکلت در شمال آمریکا، علتش را می فهمید. همچنین، سیدنی، کیپ برتون اخیراً یکی از قابل زندگی ترین مکانهای کانادا لقب گرفته است که بودجه اضافی برای سرگرمی آخر هفته در فضای باز به شما می دهد.

منبع مقاله: اگر عاشق فضای باز هستید 6 مکان برای زندگی در کانادا به شما معرفی میکنیم

انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1618

به "مقاله: اگر عاشق فضای باز هستید 6 مکان برای زندگی در کانادا به شما معرفی میکنیم" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: اگر عاشق فضای باز هستید 6 مکان برای زندگی در کانادا به شما معرفی میکنیم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اگر عاشق فضای باز هستید 6 مکان برای زندگی در کانادا به شما معرفی میکنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید