ویژگی های منحصر به فرد اپل واچ جدید

به گزارش مجله 90 جعبه، اپل در آخرین به روزرسانی سیستم عامل اپل واچ که WatchOS 6 بود، به گونه ای عمل کرده که نظر کاربران را بسیار به خود جلب کرده است. اپل ماه گذشته به روزرسانی های مربوط به آی فون، آی پد، اپل تی وی و اپل واچ را منتشر کرد.

ویژگی های منحصر به فرد اپل واچ جدید

اپل در آخرین به روزرسانی سیستم عامل اپل واچ که WatchOS 6 بود، به گونه ای عمل کرده که نظر کاربران را بسیار به خود جلب کرده است. اپل ماه گذشته به روزرسانی های مربوط به آی فون، آی پد، اپل تی وی و اپل واچ را منتشر کرد. اپل واچ جدید با سیستم عامل WatchOS 6 شامل چند برنامه و قابلیت جدید و کاربردی است که آن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد. WatchOS 6 جدیدترین سیستم عامل اپل برای ساعت های هوشمندش است.

جدیدترین نسخه ساعت اپل دارای صفحه نمایش همیشه روشن و یک قطب نمای داخلی است. قبل از شروع استفاده از ویژگی های جدید در WatchOS 6، ابتدا باید iOS 13 را روی آی فون خود که ساعت شما به آن متصل است، نصب کنید.

حذف برنامه های اپل: در نسخه جدید اپل واچ کاربران می توانند برنامه های اپل را از اپل واچ خود حذف کنند و برنامه هایی را که از آن ها استفاده نمی کنند به راحتی از صفحه نمایش خود حذف کنند. برای انجام این کار کاربران تنها می توانند با فشار دادن طولانی روی هر برنامه و پس از آمدن نماد X. روی آن بزنند و پس از تایید، برنامه مذکور را حذف کنند. اگر نیاز به نصب مجدد یک برنامه داشتند نیز می توانند به راحتی آن برنامه را از اپ استور دانلود کنند.

ردیابی سلامت زنان: اپل در نسخه جدید اپل واچ، برنامه ای موسوم به چرخه قاعدگی را مختص بانوان و برای بررسی سلامت آن ها در طول دوره قاعدگی گذاشته است. ردیابی سلامت زنان در این برنامه قابل استفاده است.

اپل در این به روز رسانی یک برنامه اختصاصی ردیابی چرخه قاعدگی در ساعت کاربران قرار داده که کاربران با استفاده از آن می توانند از سلامت کلی بدن خود طی این دوره آگاه شوند. در نسل جدید اپل واچ قابلیت ثبت اطلاعات کلیدی در مورد چرخه قاعدگی و باروری برای بانوان فراهم شده است.

جلوگیری از ناشنوایی: پس از به روزرسانی در WatchOS 6، کاربران برنامه جدید Noise را خواهند دید. برنامه Noise سطح دسی بل محیط اطراف کاربران را کنترل می کند و اگر در محیطی هستید که دارای سر و صدای بیش از 80 دسی بل است (آستانه شروع آسیب به شنوایی) به کاربران هشدار می دهد.

اپ استور در مچ دست کاربران: اپل یک برنامه اپ استور اختصاصی را در WatchOS 6 اضافه کرده است که می توانید از آن برای بارگیری مستقیم برنامه ها به ساعت استفاده کنید. اکنون کاربران برای مشاهده پیشنهاد های برنامه اپل یا جست وجوی یک برنامه خاص یا به روزرسانی هر برنامه تنها باید برنامه اَپ استور را در ساعت خود باز کنند.

سیری، این چه آهنگی است: اکنون برنامه شازم (Shazam) وارد اپل واچ شما شده است. شما فقط باید از سیری بخواهید که یک آهنگ مشخص را برای شما پیدا کند و چند ثانیه بعد نام این هنرمند را خواهند شنید و آهنگ برای کاربران پخش خواهد شد.

با فشار دادن Digital Crown می توانید به سیری دسترسی داشته باشید، مچ دست خود را بالا ببرید و با سیری صحبت کنید یا از عبارت بیدار هی سیری استفاده کنید و این سوال را بپرسید که این چه آهنگی است؟ پس از آن سیری آهنگ را شناسایی خواهد کرد و اگر مایل باشد برایتان پخش خواهد کرد و می توانید آن را به اپل موزیک خود اضافه کنید.

ماشین حساب: چگونه اپل واچ این مدت طولانی بدون برنامه ماشین حساب بود جای سوال است؛ اما اکنون دیگر جای نگرانی نیست؛ چراکه اکنون کاربران می توانند تمام محاسبات خود را توسط یک ماشین حساب انجام دهند و حتی یک دکمه نکته وجود دارد که به کاربران کمک می کند دریابند چه مقدار پول می توانید در رستوران به یک پیش خدمت بدهید.

منبع: فرادید
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 379

به "ویژگی های منحصر به فرد اپل واچ جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های منحصر به فرد اپل واچ جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید