تور مصر ارزان: کلید محدود کردن آلودگی مدیریت مصرف منابع حیاتی است

به گزارش مجله 90 جعبه، خبرنگاران/البرز اولین گروه کاری محیط زیست در سال 1400 با موضوع هماهنگی، پیشگیری و مدیریت پدیده گرد و غبار به ریاست و دبیری حفاظت محیط زیست البرز تشکیل شد.

تور مصر ارزان: کلید محدود کردن آلودگی مدیریت مصرف منابع حیاتی است

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور مصر ارزان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور مصر از قاهره، اهرام ثلاثه و ابوالهول دیدن کنید.

نخستین گروه کاری محیط زیست در امسال که یکی از چهار گروه کاری ذیل کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان است با هدف آنالیز آیین نامه هماهنگی، پیشگیری و مدیریت پدیده گرد و غبار (موضوع مصوبه مورخ 12/3/1400 هیات وزیران) و با پنج دستورکار تشکیل شد.

به گزارش خبرنگاران، در این جلسه حمیدرضا لشگری معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست البرز به بیان کلیاتی در مورد صندلی گروه کاری محیط زیست و مواد آیین نامه و تکالیف مشخص شده دستگاه ها پرداخت و خواهان ارائه برنامه های مدون از اعضای گروه کاری در ارتباط با پیشگیری و مدیریت پدیده گرد و غبار در استان به عنوان نمایندگان دستگاه های ذیربط در چارچوب آیین نامه ابلاغی هیئت وزیران شد.

لشگری افزود: پیشنهاد شفاف این جلسه جهت طرح و تایید در کارگروه زیربنایی، به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان منعکس خواهد شد.

معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز در خاتمه خاطر نشان کرد: کلید محدود کردن آلودگی و تخریب، مدیریت مصرف منابع حیاتی با ارزش موجود است که امید است همه دستگاه های دولتی و آحاد مردم در این خصوص مشارکت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1797

به "تور مصر ارزان: کلید محدود کردن آلودگی مدیریت مصرف منابع حیاتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور مصر ارزان: کلید محدود کردن آلودگی مدیریت مصرف منابع حیاتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید